sentencje dziecko

 Dodaj do ulubionych

Wyślij ten adres znajomemu

Jeśli ten serwis uważasz za wartościowy i chcesz wesprzeć moją pracę dla Ciebie, to proszę wpłać dowolną kwotę na moje konto - dziękuję i pozdrawiam Ciebie serdecznie:

PL 65249000050000400494129190

sentencje figurka
Sentencje.com.pl czyli tak jak człowiek myśli

Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Złote Myśli Książki Psychologiczne

 

Sentencje o Pracy

Sentencje Motywujące do Pracy

 

Wiara + Zaangażowanie + Trud + Wytrwałość i Determinacja = Sukces zawodowy

Upór (siła woli) + ciężka praca + wytrwałość = Sukces zawodowy

Kreatywność + Trafiony pomysł + Wiedza = Gotowy przepis na sukces

Pasja + Wizja + Działanie = Sukces

Decyzja + Pragnienie + Determinacja = Sukces

Poziom umiejętności x ilość działań, które podejmujesz = Sukces

Wiedza + Umiejętności = Dochód

Wiedza + Akcja = Rezultaty

Chęć + Wiara + Działanie = Sukces

Planowanie >>> Akcja >>> Motywacja

Umiejętności + Wyzwania = Flow

 1. Aby angażować, żeby nie musieć motywować -> relacja -> rozmowa o wynikach -> wizja

 2. Pasja to najlepszy pomysł na biznes!

 3. Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie chcą Ci płacić.

 4. Rób tylko to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej. - autor nieznany

 5. Zajmij się pracą, którą lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać i będziesz automatycznie, naturalnie, zmotywowany.

 6. Aby Twoja praca była efektywna i służąca dobrze innym oraz Tobie, musi dawać Tobie zadowolenie i być błogosławieństwem dla Ciebie, a nie tylko życiowym przymusem czy przekleństwem!

 7. Nie rozbudzaj swojej żądzy pieniędzy. Rozbudzaj swoje powołanie, a pieniądze będą efektem ubocznym.

 8. Przedsiębiorca to osoba, która podejmuje ryzyko i wierzy w swoje działanie, które przyniesie zysk.

 9. Przedsiębiorca to osoba, która ryzykując tworzy wartości.

 10. Dzięki pracy świat staje się lepszy.

 11. Wspólna praca łączy. - Ulrich Parzany

 12. Niech praca będzie naszą radością, bo praca zmienia nas na lepsze i rozwija!

 13. Pracownik, który nie chce poprawiać tego co można poprawić, rozminął się z powołaniem. - Jack Welch

 14. W interesach nic nie zastąpi szczerości i uczciwości, ani na początku, ani na końcu.

 15. Nowoczesna perswazja w sprzedaży polega na tym, że jesteś uczciwy, spójny i pewny siebie, wiarygodny i przekonywujący, wzbudzający zaufanie, a nie oszukujesz innych i nabijasz w butelkę, manipulując nimi.

 16. Pracujmy dla ludzi tak jakbyśmy chcieli, żeby oni dla nas pracowali.

 17. Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz, pomagając innym ludziom mieć to czego pragną. - Zig Ziglar "Ponad szczytem"

 18. Dowiedz się czego ludzie chcą, pragną i pomóż im to osiągnąć.

 19. Nie wspominaj o tym czego Ty chcesz, ale mów o tym czego chce Twój klient.

 20. O wiele szybciej dostaniesz to czego chcesz, jeśli będziesz mówił o tym czego chce Twój klient.

 21. Kiedy pokażesz klientowi czego chce, poruszy on niebo i ziemię, żeby to zdobyć - czasami potrzeba uświadomić potrzeby.

 22. Patrz na wszystko z punktu widzenia Twojego rozmówcy i rozmawiaj z nim o tym czego on sam chce, potrzebuje, pożąda.

 23. Najlepsi sprzedawcy, czy to politycy, sprzedają korzyści i rozwiązania problemów.

 24. Nie próbuj usilnie przekonywać rozmówcy, że nie ma racji i pokazywać mu o ile jesteś od niego bystrzejszy, aby nie czuł się od Ciebie gorszy i zazdrosny o Twoją pozycję, bo mógłby stać się w ten sposób z Twojego przyjaciela wrogiem...

 25. Po prostu zadawaj pytania, na które inni będą musieli rozsądnie odpowiedzieć twierdząco, dopóki odpowiedź na nie, nie doprowadzi do jednego logicznego, rozsądnego wniosku wysnutego przez Twojego rozmówcę i wynikającego z obiektywnych faktów.

 26. Nie sądzę, że majątek można zdobyć w pocie czoła. Wręcz przeciwnie najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze.

 27. Pracuj tak jak podpowiada Ci w zgodzie serce, intuicja i umysł. I rób to z czystą przyjemnością.

 28. Zanim sprzedasz cokolwiek, przede wszystkim sprzedaj najpierw przed innymi dobrze siebie samego.

 29. Przedstawiciel firmy wzbudza zaufanie, bezpieczeństwo, wiarygodność i życzliwość kontrahenta. To jego szczery doradca i najlepszy przyjaciel w biznesie.

 30. Ważniejszy od samego zarabiania pieniędzy jest sposób w jaki je zarabiamy...

 31. Prawdziwa sprzedaż i marketing polega na otwarciu się i byciu wrażliwym na potrzeby innych, umiejętności dostrzegania ich i zaspokajania.

 32. Cechy dobrego kontaktu biznesowego: zainteresować, nie przyjmować proszącego tonu, pokazać korzyści i uświadomić potrzeby, mówić jasno, precyzyjnie i wyjaśniająco, prosto, bezpośrednio,  szczerze. otwarcie, zdecydowanym tonem, konkretnie. Poza tym: budować przyjazną atmosferę i relację, zaufanie i megawiarygodność opartą na wywiązywaniu się z danych obietnic i obowiązków, nieustannym pracowaniu nad jakością stosunków i relacji z klientem.

 33. Bądź szczerym doradcą swojego klienta, to bowiem buduje dobre relacje i  zaufanie kontrahentów do Ciebie i Twojej firmy, zwiększając jednocześnie Twoje zyski z uczciwie wykonanej pracy.

 34. Bóg dał nam wolna wolę i to od nas zależy jaką pracę wybierzemy...

 35. Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanego zawodu to klucz do sukcesu zawodowego.

 36. Praca i duma z tego co się robi jest źródłem szczęścia i powinna nim być. Ghandi

 37. Jeśli chce się odnieść sukces w biznesie należy nauczyć się przestać obawiać innych ludzi.

 38. Walcząc o swoją pozycję na rynku pracy trzeba nam iść z wiarą za naszymi predyspozycjami, umiejętnościami, wiedzą doświadczeniem i możliwościami jakie daje nam życie w określonych warunkach.

 39. Do pracy są potrzebne - wiara > chęci (potrzeba > motywacja > cel) oraz pasja i wizja > wiedza (wykształcenie i doświadczenie > metody i narzędzia pracy > działanie > sprzyjający ludzie i okoliczności > efekt pracy.

 40. Na rynku pracy znajdź odpowiedni czas i miejsce dla swojej pasji.

 41. Być bogatym, a niezależnym finansowo to dwie różne rzeczy. Można mieć pieniądze, ale nie być niezależnym i wolnym finansowo, bo to musi stać się w umyśle - mentalnie. - Na podst. Robert Kiyosaki

 42. Bogactwo możesz osiągnąć pomagając innym - doskonaląc ich.

 43. Biznes będzie Cię tak traktował tak jak Ty go traktujesz. Podobnie jest w życiu - to co dajesz światu to otrzymujesz - to co dajesz życiu to od życia otrzymujesz. - Waldemar Uberna

 44. Miłość i praca to dwie najważniejsze rzeczy, które leczą. Dwa podstawowe czynniki uzdrawiające duszę i relacje międzyludzkie.

 45. Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni. Arystoteles Onassis

 46. Praca, która sprawia radość, daje przyjemność i jest wyzwaniem, jest gwarancją długiego, szczęśliwego i owocnego życia.

 47. We wszelkiego rodzaju działalności wiara we własne siły jest wprost proporcjonalna do stopnia przygotowania.

 48. Ten kto zaspokoi największy problem ludzkości - sprzeda szczęście, ten zarobi najwięcej pieniędzy.

 49. W podejściu do zakładania biznesu nie pieniądze są najważniejsze, ale pomysł i odwaga oraz pozytywna relacja i współpraca z innymi.

 50. Człowiek, który się nie uśmiecha, nie może otworzyć sklepu. - sentencja Chińska

 51. Ludzie emocjonalni odnoszą największe sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Dlaczego? Ponieważ wpływają na zachowania innych (zmieniają je na pozytywne i oczekiwane) skutecznie swoimi emocjami, nadają właściwy, pozytywny wyraz i formę,  wzbudzają w nas pozytywne emocje takie jak np. zaufanie, bezpieczeństwo i pożądanie oraz radość i przyjemność z kontaktu z nimi. Oddziaływują w ten sposób na nasz umysł nieświadomy.

 52. Jeśli chcesz coś sprzedać np. towar, usługę lub ideę czy pomysł spowoduj, aby Ty i Twoja oferta wzbudzała w innych sympatię i dobre samopoczucie, megawiarygodność, zaufanie i bezpieczeństwo emocjonalne podczas informowania ich o niej lub przedstawiania oferty.  A także przekazywała innym obiektywne fakty, wartości i korzyści jakie im da, gdy będą chcieli z niej skorzystać.

 53. Jeśli chcemy, żeby ktoś zrobił to co my chcemy musimy pokazać mu, że to dla jego dobra, a nie w naszym interesie oraz pokierować jego myśleniem tak - uświadomić potrzebę, żeby to on świadomie i dobrowolnie chciał tego dla siebie, a nie tylko my dla niego.

 54. Wzbudzenie w kimś szczerego pragnienia polega na pokazaniu mu czego mu brakuje - uświadomieniu potrzeby, pokazaniu korzyści i ewentualnym rozwianiu obiekcji (stosuj tu także zasadę: dlaczego?... pretekst, wymówka, alibi wykrętu, a co jeszcze?... prawdziwy powód) i podaniu 1 najważniejszego kontrargumentu.

 55. Szczere zainteresowanie innymi ludźmi i ich potrzebami jest najważniejszą cechą dobrego sprzedawcy, handlowca, marketingowca i biznesmena.

 56. Wzbudź w innych szczere chęci, mając na uwadze ich potrzeby, pragnienia i korzyści, jeśli chcesz pozyskać ich do współpracy. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 57. Można pozyskać, uwagę, czas i współpracę nawet najbardziej zajętych i niedostępnych ludzi jeśli okaże się im szczere zainteresowanie. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 58. Zmiana świadomości człowieka wpływa na jego zachowania konsumenckie.

 59. 3 grzechy główne marketingu: 1. Odkładanie; 2. Wymówki; 3. Narzekanie. Waldemar Uberna

 60. Biznes będzie Cię tak traktował jak Ty go potraktujesz. Podobnie jest w życiu - to co dajesz światu to otrzymujesz.

 61. Każdemu potrzebna jest mobilizacja sił i systematyczny nawyk pracy.

 62. Do nowej pracy czy oryginalnego pomysłu można się jakoś nastroszyć - negatywnie nastawić, a można także spostrzec to pozytywnie i coś w tym dla siebie zobaczyć: obiektywne fakty i wartość godną zaangażowania oraz możliwości jakie to daje i pójść za tym z innymi - Szansa jest dla każdego taka sama.... - Na podst. Waldemar Uberna

 63. Bogactwo i zamożność w biznesie, niezależność i wolność finansową buduje się na podstawie dochodu pasywnego i przebywania w kwadrancie B i I - osób myślących i  działających w ten sposób. - Na podst. Robert Kiyosaki

 64. Ludzie, którzy podejmują ryzyko zmieniają świat. - Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 65. Niewielu bogaci się bez podejmowania ryzyka.- Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 66. Cena wolności finansowej jest mierzona marzeniami, pragnieniami i umiejętnością pokonywania rozczarowań, które spotykają nas wszystkich na drodze do jej osiągnięcia. Czy jesteś gotowy zapłacić tą cenę? - Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 67. Ogromny problem społeczny i ekonomiczny współczesnej populacji polega na tym, iż żyjemy w czasach przełomu epoki industrialnej - która zapewniała środki materialne pracownikom etatowym po przejściu ich na emeryturę, i epoki informacyjnej - która wymusza zapewnienie sobie samemu środków materialnych na starość. Ludzie fizycznie są już w epoce informacyjnej, jednak wielu jeszcze mentalnie jest w  epoce industrialnej, w której firma i państwo miały zaspokoić potrzeby finansowe obywatela na jego starość.- Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 68. Dobry dochód to długoterminowy dochód z liderami. - Waldemar Uberna

 69. Jeśli chcesz zarabiać nie pracując, musisz nauczyć się najpierw pracować nie zarabiając.

 70. Chcesz mieć pieniądze bez pracy — naucz się pracować bez pieniędzy.

 71. Szukając kandydata do współpracy biznesowej należy pokazać mu możliwości, korzyści współpracy z nami, fakty i wartość biznesu wartego zaangażowania, dać wizję jak dzięki naszemu biznesowi, współpracy i pomocy z naszej strony mogą się realizować czyjeś pragnienia i bycie szczęśliwym. Zainspirować, zmotywować, uświadomić i wzbudzić szczere pragnienie chęci pozytywnych zmian w swoim życiu.

 72. Rób biznes i pracuj nie po swojemu, ale właściwie. - Waldemar Uberna

 73. Pewne rzeczy, które trzeba robić w biznesie mogą być niewygodne, nieprzyjemne, niemiłe, ale są one potrzebne, żeby osiągnąć cel. - Waldemar Uberna

 74. W przedsięwzięciu zespołowym potrzebujemy mówić jednym językiem, podobnie myśląc. - Na podst. Waldemar Uberna

 75. Biznes nie jest trudny, tylko trudna jest ludzka natura...

 76. Jak dużo czytamy i wprowadzamy to w życie, stajemy się lepszymi ludźmi, ludzie przez to nas bardziej lubią, jak nas bardziej lubią, to chcą być z nami i buduje się przez to nasz biznes. - Waldemar Uberna

 77. Każde podjęcie bądź nie podjęcie działania przynosi swoje konsekwencje. Robert Dean

 78. W pracy ważna jest postawa skłonna do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i kompetencji.

 79. Razem w zespole, każdy osiąga więcej. -  Waldemar Uberna

 80. Powinniśmy pracować aby żyć, a nie żyć po to aby pracować. - Na podst. kazania pastora ewangelickiego

 81. Biznes każdego jest taki jak jego wiedza, zaangażowanie, doświadczenie, wiara w to co robi i wyobrażenie o tym co robi, rozwój osobisty i postawa.

 82. Powinniśmy prowadzić taki styl życia w biznesie sieciowym, aby wizja naszego życia dotykała i zarażała pozytywnie innych. - Na podst. Waldemar Uberna

 83. Potrzebujemy rozwijać w nas cechy, które budują nasz biznes. Musimy być odporni na porażki, odmowy, po to aby się czegoś nauczyć, a nie powalić nas i wykluczyć. - Waldemar Uberna

 84. Każda przeszkoda, wyzwanie, problem na naszej drodze zawodowej, biznesowej i osobistej szlifują diament, i tu jest szansa żeby wzrastać. - Na podst. Waldemar Uberna

 85. Biznes oparty o marketing sieciowy pozwala stać się najlepszym sobą i to jest wspaniałe.- Na podst. Waldemar Uberna

 86. Pokaż wartość swojego biznesu i produktu. Poinformuj o tym drugiego człowieka, dziel się z innymi informacją, a nie sprzedawaj. - Na podst. wykładu biznesowego Krystyny Jarczewskiej

 87. Pokaż innym jak dzięki Twojemu biznesowi, produktowi i współpracy z Tobą mogliby inni zaspokoić swoje potrzeby, pragnienia i marzenia. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagały

 88. W biznesie opartym o marketing sieciowy można osiągnąć to czego inni nie mogą i nie mają, a więc trzeba robić to co inni nie robią. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagała

 89. Liczy się nie koszt szkolenia biznesowego, ale wartość jego. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagały

 90. Otwórz się na uczenie biznesu i daj sobie pomóc.- Na podst. wykładu biznesowego Krystyny Jarczewskiej

 91. Jeśli chcesz przekonać człowieka do swojej sprawy, niech najpierw uwierzy, że jesteś jego przyjacielem. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 92. Jeśli chcesz, żeby ktoś przyjął Twój sąd za własny nie wywieraj na nim żadnego ataku, żadnej presji, żadnego zmuszania, tylko spokojnie, przyjaźnie i łagodnie do niego podejdź. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 93. Zręczny rozmówca uzyskuje na początku rozmowy wiele odpowiedzi na "tak". Jeśli jednak ktoś mówi na "tak", organizm przyjmuje otwartą i skłonną do akceptacji postawę. Im więcej razy usłyszymy "tak" na początku rozmowy, tym bardziej prawdopodobne jest, że zdobędziemy czyjąś akceptację dla naszej właściwej propozycji. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 94. Bariery psychologiczne w podjęciu pracy czy rozpoczęciu biznesu: 1. Czy to jest proste? 2. Czy to działa? 3. Czy ja to mogę zrobić?

 95. Nigdy nie zastanawiaj się i zakładaj czy ktoś będzie zainteresowany Twoim produktem czy też nie - ponieważ dopóki, go tej osobie nie pokażesz, to nie będziesz mógł tego wiedzieć.

 96. Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie. - Brian Tracy

 97. Zestaw zwycięzcy w biznesie > 55% Twoja prezencja (postawa, ubiór, język ciała) > 38% ton głosu > 7% informacja, którą przedstawiasz, fakty.

 98. Jeśli chcesz mieć dobrą relację biznesową z Twoimi partnerami zbuduj najpierw chociażby małą przyjaźń.

 99. Jeśli chcesz być liderem w biznesie, aby inni chcieli za Tobą podążać, musisz wypracować sobie z innymi dobrą, życzliwą i miłą relację opartą na prawdziwej przyjaźni, byciu wiarygodnym, zaufanym i autentycznym sługą innych, otwartym na ich problemy i potrzeby, które mogą dzięki Twojej pomocy, zainteresowaniu i wsparciu zaspokajać i realizować.

 100. Lider to jest człowiek, wzór - godny naśladowania, który powoduje, że inni chcą iść za nim, mają do niego zaufanie i są mu posłuszni, by realizować wspólne cele i być tacy sami jak on.

 101. Gotowość do pracy np. w biznesie określam podjęciem decyzji, zaplanowaniem terminu osiągnięcia celu i rozpoczęciem działania.

 102. Wzajemna pomoc i wspólna praca zbliża ludzi do siebie i ich jednoczy.

 103. Jak masz bardzo dużo pracy, to bardzo dobrze rokuje to na Twoją przyszłość, bo to znaczy, że będziesz się rozwijał!

 104. Wszelka praca wykonywana z umiłowaniem jest szczęściem, ale gdy do pracy włącza się miłość, wtedy nie ma nic szczęśliwszego na świecie. - Andre Maurois

 105. Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

 106. Lider pokazuje innym jak pracować.

 107. Pomóż swoim liderom swoim działaniem i przykładem w działaniu.

 108. To co robisz brzmi tak głośno, że nie słychać tego co mówisz. Prowadź innych swoim przykładem, czyli swoim działaniem.

 109. Entuzjazm pozwoli Ci „zarazić” każdego, z
  kim wejdziesz w kontakt, zainteresowaniem Tobą i
  Twoimi ideami. Entuzjazm jest podstawą miłej
  osobowości, zaś taką właśnie osobowość musisz
  mieć, aby nakłonić innych do współpracy z Tobą. - sentencja zapożyczona

 110. Ustalanie priorytetów i hierarchii ważności spraw pomaga w dotrzymywaniu terminów.

 111. Odpowiednia organizacja jest kluczem do gospodarowania czasem. - sentencja zapożyczona

 112. I prawo obfitości: Im więcej daję, tym więcej otrzymuję!

 113. II prawo obfitości: Im więcej dziękuję, tym więcej doświadczam radości z otrzymanych rzeczy!

 114. III prawo obfitości: Im więcej doświadczam radości, tym jestem szczęśliwszy i bardziej bogaty duchowo i materialnie.

 115. 99% to praca nad sobą.

 116. Aby być wiarygodnym i wzbudzać zaufanie społeczne czy to w życiu osobistym czy w pracy zawodowej musisz mieć odpowiedni charakter (dobre myśli o innych oraz kompetencje czyli wiedzę i umiejętności postępowania z ludźmi i w pracy zawodowej.

 117. Stwórz przejrzystość sytuacji i wyjaśniaj innym czego mogą oczekiwać od Ciebie i czego Ty możesz oczekiwać od nich.

 118. Wtedy ludzie Ci ufają, gdy dotrzymujesz zobowiązań.

 119. Jak nie masz autorytetu i postawy inni będą Cię prowokować i będą powstawały konflikty, jeśli inni wyczują Cię jako słabą jednostkę, nie zakotwiczoną w prawdzie, wierze, przekonaniu do swojej wiedzy i tego co robisz. (edukowanie i trenowanie w mlm > powielanie > pomnażanie dochodu)

 120. Zajmij się jako pracą tym co Ci sprawia przyjemność, a nie będziesz musiał nigdy pracować.- sentencja zapożyczona

 121. Ze swojej pasji uczyń swoją pracę, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. - sentencja zapożyczona

 122. Postawa pozbawiona głodu, nacechowana troską o drugiego człowieka, czyni prawdziwe cuda nie tylko w biznesie, ale i w całym życiu. - Wojciech Diechtiar

 123. Jeśli wierzysz w to co robisz, jesteś pewny siebie, masz wiedzę i doświadczenie to wzbudzasz autorytet swoją postawą i mentalnością.

 124. Rób to co lubisz. Kiedy zaczniesz robić to, co naprawdę lubisz już nigdy nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia. - Brian Tracy "Milionerzy z wyboru. 21 tajemnic sukcesu"

 125. W biznesie, żeby przetrwać, potrzeba samozaparcia, pasji, perfekcjonizmu, pokory i zarządzania finansami.

 126. Dobrzy handlowcy postępują z klientami w ten sposób, że ci czują się nagrodzeni samą możliwością zrobienia z nimi interesu. Należy skupić się na korzyściach, które klient
  odniesie z kupna produktu. Pokaż klientowi, że Twoje starania są wyjątkowe, a poczuje się nagrodzony. - na podst. artykułu Mikołaja Łagowskiego www.najbogatsi.pl

 127. Bogaci chętnie promują siebie i swoją wartość. Biedni myślą negatywnie o promocji i sprzedaży. - sentencja zapożyczona

 128. Twoje wynagrodzenie będzie wprost proporcjonalne do wartości, którą wnosisz na rynek. - T.Hary Eker "Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie"

 129. Kreatywność w pracy ujawnia się w rozwiązywaniu problemów.

 130. Pracuj tak jakbyś nie oczekiwał zapłaty, tylko szczerze służył innym.

 131. Praca, którą lubimy, wykonywana z pasją, która jest dla nas motywacją i wyzwaniem do samorozwoju, przemienia nas na lepsze i otoczenie wokół nas.

 132. Jeśli nie zbudujesz swojego biznesu i pracy na dobrym fundamencie wartości chrześcijańskich nie ostoi on się... i nie przetrwa weryfikacji czasu i próby, tylko będzie jak zamek na piasku - podmyje go woda, a on runie...

 133. Wynagrodzenie prowizyjne to wynagrodzenie ludzi bogatych, dokładnie najuczciwsze jakie może być, adekwatne do efektu Twojej pracy,  a nie poświęconego czasu, czyli zarabiasz dokładnie tyle ile jesteś wart na rynku pracy.

 134. Przejmowanie kontroli nad własnym finansowym życiem rozpoczyna się od marzenia. Musisz mieć jakiś wyższy cel, nie tylko zarabianie pieniędzy. - Kim Kiyosaki

 135. Sprzedawanie polega na rozwiązywaniu czyjś problemów.

 136. Sekret sprzedaży - dowiedz się czego ludzie chcą i pragną, uświadom im to i pomóż im to osiągnąć! Rozmawiaj o tym, co chce Twój klient, a nie Ty...

 137. Zaufanie to spojrzenie i sposób mówienia - przekonanie samego siebie do tego co się sprzedaje.

 138. Zadaniem marketingu jest przekształcenie potrzeb społecznych w możliwości osiągania zysku. - Anonim

 139. Na tym musi właśnie polegać cały Twój marketing: na wytłumaczeniu potencjalnym nabywcom, w jaki sposób możesz uczynić lepszym ich własne życie. Do tego się wszystko sprowadza. Zawsze! - Angus Mcleod

 140. Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. - Konfucjusz

 141. Nigdy nie zapominaj o kliencie i nie pozwól, by on o Tobie zapomniał. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 142. Nigdy nie zapomnij podziękować za polecenie Ciebie nowemu klientowi i poinformować polecającego czy transakcja się udała. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 143. Jeśli zadbasz o klienta, on zadba o Ciebie. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 144. Klientowi pomagamy w podjęciu mądrej decyzji.

 145. Myśl w kategoriach interesu klienta i zadawaj pytania by ustalić jakie ma potrzeby, aby pomóc mu je zaspokoić.

 146. Słuchaj dużo, a odpowiadaj krótko, zwięźle, konkretnie, na temat i rzeczowo.

 147. Jeden pokaz jest wart więcej, niż 1000 słów. - przysłowie chińskie

 148. Podsycaj w nim przekonanie o trafności zakupu. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 149. Nowi klienci są najlepszym źródłem nowych transakcji. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 150. Podsumuj zalety oferowanego towaru. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 151. Po podpisaniu umowy spytaj jak się To Panu/Pani podoba. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 152. Rób biznes nie po swojemu, ale właściwie, jeśli chcesz mieć efekty.

 153. Cała nasza ewolucja jest zależna od naszej pracy, jej jakości, od nas samych. - na podst. Brian Tracy

 154. Przyrost świadomości i umiejętności tworzy wartość, za którą idzie również wynagrodzenie finansowe.

 155. Twój dochód zależy od jakości pracy, którą wykonujesz. - Brian Tracy

 156. Gorliwość, entuzjazm i autentyczność przekonuje do nas innych, czy to w pracy czy w życiu osobistym!

 157. Aby więcej zarabiać musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

 158. Biedni i klasa średnia pracują na pieniądze. U bogatych, to
  pieniądze pracują na swoich właścicieli. - Robert Kiyosaki

 159. W każdej firmie jest miejsce dla kogoś, kto ma wyraźny plan
  działania, który przyniesie jej korzyść. - Napoleon Hill

 160. Twój biznes wygląda tak jak Ty!

 161. Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego... - autor nieznany

 162. Przedsiębiorczość to klucz do rozwoju, lepszego życia i misja pomagania innym.

 163. Jako przedsiębiorca, służąc innym w jakiejś sprawie, osiągasz swoje cele.

 164. W biznesie koncentruj się na klientach, a nie na pieniądzach!

 165. Uświadom problem klientowi, jeśli on sam nie wiem co jest jego problemem i daj mu jego rozwiązanie w postaci produktu.

 166. Nikt nie chce, by mu coś sprzedano, każdy chce by mu pomóc! - stara tradycyjna maksyma handlowa

 167. Korzyść, a nie cecha, którą daje produkt dociera do potrzeb klienta.

 168. Kto spełnia indywidualne potrzeby klientów, Ten odnosi sukcesy. - autor nieznany

 169. Klient zadaje sobie pytania: 1. Czy troszczysz się o mnie?, 2. Czy możesz mi pomóc? 3. Czy mogę Ci ufać?

 170. Ludzie nie chcą, żeby im coś sprzedać, ale chcą żeby zatroszczyć się o nich i im pomóc!

 171. Lider jest taki, jak jego zespół! - autor nieznany

 172. Wiedza, poziom edukacji i rozwoju jest kluczem, od którego zależy to, ile będziesz zarabiać.

 173. Innowacja kreuje przewagę konkurencyjną.

 174. W czasach kryzysu (jak i w każdych innych) najlepszą inwestycją, jest inwestycja w SIEBIE. W swoją wiedzę, w swój rozwój, w swoje życie. To jedyne aktywo, które nigdy nie traci na wartości. - Aneta Styńska

 175. Nie rozbudzaj swoich żądz. Rozbudzaj swoje powołanie.
  A pieniądze będą efektem ubocznym. - Piotr Michalak www.strategie-rozwoju.pl

 176. Emocjonalna wolność, brak przywiązania, brak pożądania i brak troski o stan posiadania jest właśnie jednym z wymiarów prawdziwej wolności finansowej. - Piotr Michalak www.strategie-rozwoju.pl

 177. Tworzenie i zdobywanie poprzez pracę bogactwa czy zamożności zaczyna się od zmiany nastawienia mentalnego i stanu umysłu!

 178. Niech Twoja praca będzie manifestacją tego po co żyjesz. Pracuj z zapałem i radością. Zaangażuj się i czerp z tego satysfakcję. - Ron Smothermon

 179. W każdej chwili muszę robić to, co jest akurat najbardziej produktywne. - Tom Hopkins

 180. Jak dbasz o pracę, praca dba o Ciebie.

 181. Pieniądze są elementem Boskiej gratyfikacji tych, którzy wnoszą do naszego życia wartość.

 182. Nie służ pieniądzom, tylko spraw, by pieniądze służyły Tobie!

 183. Jeśli chcesz coś sprzedać, rozmawiaj "językiem klienta".

 184. Pozytywny i zdrowy egoizm to robienie rzeczy życiodajnych, dobrych i wartościowych dla siebie, które przy okazji będą naturalnie życiodajne, dobre i wartościowe dla innych.

 185. Lider na drodze do osiągania celu powinien być w 50% zorientowany na relacje, a w 50% zorientowany na zadanie, tak aby relacje nie ucierpiały kosztem zadania, a realizację zadania nie przysłoniły niewłaściwe relacje.

 186. Wykonywanie zawodu, który się lubi bądź kocha jest terapią.

 187. Zarabiaj pieniądze poprzez służenie ludziom swoimi predyspozycjami, talentami, darami, pasjami, powołaniem, umiejętnościami i wiedzą - to jest prawdziwy sukces!

 188. Moją metodą wywierania wpływu jest szczerość, uczciwość i rzetelność!

 189. Twoja zewnętrzna rzeczywistość finansowa jest taka sama, jak twoja wewnętrzna rzeczywistość. Nie można zmienić swojej zewnętrznej rzeczywistości, dopóki wewnętrzna nie ulegnie zmianie. - Bogaty Ojciec na podst. R. Kiyosaki

 190. Problem to... szansa i wyzwanie dla przedsiębiorcy!

 191. W biznesie skupiaj się na rozwiązywaniu problemów, a nie na pieniądzach, a wtedy dochody będą naturalnym przyjemnym skutkiem ubocznym!

 192. Łatwiej jest żyć, gdy robi się rzeczy, które się kocha, a nie męczyć się tymi, których się
  nie lubi!

 193. Człowiek przedsiębiorczy to ten, który wszędzie widzi okazję do rozwoju. - Piotr Surdel

 194. Wszystko wydaje się niemożliwe, zanim znajdziesz sposób, jak to zrobić. - Piotr Surdel

 195. Wszystko jest zawsze uważane za niemożliwe, zanim zadziała. Tym właśnie zajmują się przedsiębiorcy - robieniem tego, co ludzie powiedzieli im, że jest niemożliwe.
  - R. Hunt Green, współzałożyciel Green, Holcomb i Fisher

 196. Ludzie nie chcą, żeby im coś sprzedać, ale chcą żeby zatroszczyć się o nich i im pomóc!

 197. Rozeznaj problemy i potrzeby potencjalnego kontrahenta/klienta i daj mu to co potrzebuje, jeśli będzie tego chciał od Ciebie! - na tym polega marketing i sprzedaż.

 198. Jest relacja - jest biznes, nie ma relacji - nie ma biznesu!

 199. Każdy może nauczyć się umiejętności i stać się kompetentny!

 200. Równowaga miedzy pracą, a relaksem jest koniecznie do zdrowia potrzebna!

 201. Praca oddala od nas trzy wielkie niedole: nudę, występek i ubóstwo. - Voltaire

 202. Musisz mieć cel, który będzie o wiele większy niż to, że chcesz zarabiać dużo pieniędzy. Gdy nadejdą ciężkie czasy, gdy nie będziesz odnosił sukcesów jakich oczekiwałeś, przedarcie się przez istniejące
  problemy będzie prawie niemożliwe, jeśli jesteś w biznesie tylko dla pieniędzy. Jeżeli jednak masz wyższe cele, przetrwasz trudny okres i osiągniesz sukces. - Robert Kiyosaki

 203. Poprzez pracę, w której nie widzisz i nie czujesz sensu, rezygnujesz z tej części życia...!

 204. Praca, którą lubimy daje nam zadowolenie, wtedy się realizujemy i rozwijamy! - na podst. Agata Radosh

 205. Szefem szefów zawsze jest Klient! - to on płaci Twoje wynagrodzenia!

 206. Biznes nie polega na uszczęśliwianiu innych na siłę swoim produktem czy usługą, ale na zdiagnozowaniu problemu drugiego człowieka i daniu wartości temu człowiekowi, która ten problem rozwiąże. Pod warunkiem, że drugi człowiek jest świadomy swojego problemu, chce go rozwiązać i chce przyjąć od nas pomoc!

 207. Jeśli sprawisz, że ludzie dzięki interakcji z Tobą będą czuć się lepiej, to ludzie po prostu będą chcieli robić z Tobą biznes!

 208. Nie nadużywaj zaufania i opiekuj się klientem.

 209. Pracuj bardziej nad sobą, niż nad własnym biznesem! - Jim Rohn

 210. Najważniejszym językiem w świecie handlu jest język naszego klienta! - Przedsiębiorca Japoński

 211. W handlu, marketingu i sprzedaży, potrzebujemy mieć serca skierowane i otwarte na ludzi i ich potrzeby, które musimy identyfikować i zaspokajać!

 212. Nikt nie chce, by mu coś sprzedano! Każdy chce, by mu pomóc! - stare powiedzenie handlowe

 213. Klient zadaje sobie pytania: 1. Czy troszczysz się o mnie? 2. Czy możesz mi pomóc? 3. Czy mogę Ci ufać?

 214. Klient zawsze nie kupuje oferty, tylko chce i kupuje rozwiązanie problemu, zaspokojenie potrzeby czy pragnienia!

 215. Pracuj wytrwale, bądź gotowy, czujny i czekaj na okazję! - na podst. Waldemar Uberna

 216. Sprzedaż to pomoc klientowi w zakupie produktu lub usługi, która podniesie jego jakość życia!

 217. Największym parametrem sprzedaży jest Twoja osobowość - szczerość, uczciwość i bycie sobą, które wzbudzają zaufanie oraz są najważniejszym naturalnym czynnikiem perswazyjnym!

 218. Żeby być dobrym sprzedawcą, trzeba być najpierw samemu przekonanym do swojego produktu lub usługi i tym samym przekonującym dla klienta!

 219. Marketing magnetyczny polega na dawaniu ludziom tego czego potrzebują!

 220. Inspiracja istnieje, ale musi zastać Cię przy pracy! - Pablo Picasso

 221. Powołanie istnieje, ale musi zastać Cię gotowego, byś mu sprostał! - Damian Redmer - rozwojowiec.pl

 222. Nie można sprzedać marzenia z koszmarnym nastawieniem. - Frazer Brooks

 223. Jak masz pasję, wtedy jesteś automatycznie zmotywowany i masz energię do pracy!

 224. Pasja daje energię, a bez energii nie ma biznesu!

 225. Praca uszlachetnia człowieka.

 226. Nie zwlekaj - wdrażaj! Zrobione jest lepsze od doskonałego! - autor nieznany

 227. Najważniejszy język w światowym handlu, to język Twojego klienta!

 228. Najlepszą, naturalną, bezpłatną reklamą jest dawanie postrzeganej przez klienta oryginalnej wartości, którą zadowolony klient docenia i przyciąga do produktu lub usługi kolejnych klientów na zasadzie rekomendacji przez pocztę pantoflową czyli marketing szeptany i dowód społeczny - wtedy produkt sprzedaj się sam i to w zaraźliwy sposób.

 229. Człowiek nie jest stworzony dla pracy, tylko praca jest stworzona dla człowieka!

 230. To nie my mamy być niewolnikiem pracy, ale to praca ma służyć nam!

 231. Sprzedawcy uciekają się do manipulacji jak nie radzą sobie ze swoimi oczekiwaniami, a  rzeczywistymi potrzebami i zachowaniami klienta.

 232. Gdyby ludzie potrafili koncentrować się na pracy, tak jak na swoich zmartwieniach, mieliby same sukcesy. - Zig Ziglar

 233. Rolą przedsiębiorcy jest zawalczyć o klienta i zdobyć jego serce! - Dawid Bagiński

 234. Marketing jest jak randki - spotykasz się z Twoim klientem, aby celem była sprzedaż czyli ślub!:) - Daniel Bossy

 235. Pracujemy żeby żyć, ale nie żyjemy by pracować! - Henryk Dedo

 236. W sprzedaży najważniejsza jest dobra intencja, pozytywne nastawienie i optymistyczne oczekiwanie na rezultat.

 237. Miłość, przebaczenie, wdzięczność i praca to 4 najważniejsze rzeczy uzdrawiające duszę i relacje międzyludzkie.

 238. Ludzie chodzą do pracy, której nie lubią i dziwią się, że są nieszczęśliwi...!

 239. Strategia to wybór z rynku dla naszego produktu lub usługi, docelowego - ścisłego i najlepszego profilu klienta - kogoś i po coś.

 240. Bez strategii biznes jest "dla wszystkich i dla nikogo".

 241. Jak nie masz strategii to nawet techniki sprzedaży Ci nie pomogą!

 242. Nie posiadanie strategii oznacza śmierć Twojego biznesu!

 243. Przedsiębiorcy wypalają się często, gdy nie mają strategii, bo wtedy biznes się nie rozwija...

 244. Chaos w biznesie, to robienie codziennie biznesu od nowa, a nie według strategii, systemu, procedur, powtarzalnie, schematycznie, usystematyzowanie.

 245. Zdrowy biznes to strategia >>> system >>> procedury >>> powtarzalność >>> schematyczność >>> automatyzacja >>> usystematyzowanie

 246. Nie musieć pracować do końca życia, ale móc pracować do końca życia! - autor nieznany

 247. Rób coś za co ludzie chcą płacić. Rób tak, żeby ludzie chcieli Ci za to płacić. Rób to tak, żeby byli zadowoleni wtedy wrócą.

 248. Tylko poprzez pracę zgodną z Twoimi zainteresowaniami i predyspozycjami możesz naprawdę naturalnie rozwijać się z pasją!

 249. W Biznesie trzymaj się systemu, czyli usystematyzowanej strategii! Bądź w tym systematyczny i wytrwały, według stałego, określonego schematu! Wtedy masz szansę na prawdziwy finansowy sukces!

 250. Jeśli chcesz sprzedawać czyli pomagać, musisz umieć słuchać i zadawać właściwe pytania, a przede wszystkim pozytywnie programować swój umysł i mieć pozytywne nastawienie, uśmiech, empatię, wrażliwość, cierpliwość, wytrwałość i energię!

 251. Specjalizacja i innowacyjność w dostarczaniu produktów i usług do konkretnej, wybranej grupy docelowej buduje pozycję eksperta oraz pozwala więcej zarabiać mniej pracując.

 252. Praca zawodowa wykonywana z miłością jest służbą Bożą!

 253. 2 przekonania, które utrzymują ludzi w biedzie

 254. Szokująca i nieznana prawda o biznesie

 255. Dlaczego bogacenie się jest prostsze niż myślisz?

 256. Dlaczego warto być bogatym?

 257. Jak więcej zarabiać?

 258. Dzisiaj awans, jutro podwyżka

 259. Mobbing? Stop!

 260. Klucz do umysłu klienta

 261. Brylantowa kolekcja

 262. Jak pracując mniej, zarabiać więcej?

 263. Zwycięska przewaga w biznesie

 264. Import pieniędzy

 265. Mistrzowski Plan - Biblia człowieka Sukcesu

 266. Jak wygrać w biznesie?

 267. Rozmowa kwalifikacyjna - najczęściej zadawane pytania (wraz z sugerowanymi odpowiedziami)

 268. Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców i zdobyć pracę marzeń

 269. Odpowiednia Praca. Jak Wybrać Firmę i Pracę Gwarantującą Największy Wpływ w Życiu Zawodowym?

 270.  Rekrutacja i selekcja pracowników

 271. 44 skuteczne techniki sprzedaży prezentowane przez 10 GWIAZD HOLLYWOODU

 272. Pomysł na gotowy biznes - licencja 1 rok + szkolenie

 273. Czas na E-Biznes + bonusy warte 1720 zł

 274. Akademia Imple

 275. DVD "Konferencja CzasNaE-Biznes" (6 h Video)

 276. Zarządzanie stronami WWW

 277. Master Copywriter - 6 DVD-VIDEO i 1 DVD z MP3

 278. Zwycięska Kariera. 27 Najpotężniejszych Zasad Prowadzących do Zwycięstwa w Życiu Zawodowym

 279. 3 Sposoby Zwiększania Sprzedaży (1h 22min)

 280. 7 ważnych praw, które warto stosować, aby zwiększyć sprzedaż.

 281. Niewidzialne Techniki Sprzedaży - 29h wykładów audio

 282. Jak stworzyć OFERTĘ, której nie można się oprzeć

 283. Strategia Firmy - jak odnieść sukces w biznesie - kurs multimedialny

 284. Jak skutecznie i tanio promować i reklamować się w Internecie?

 285. Proste Metody Promocji Stron WWW

 286. Sprzedawaj w sieci

 287. Sztuka zdobywania pieniędzy

 288. Od zera do milionera

 289. Od złotówki do stówki

 290. Truskawkowy milioner

 291. Tydzień z milionerem

 292. Metody poszukiwania pracy

 293. Jak oczarować klienta

 294. Uwodzicielska sprzedaż

 295. Recepta na sprzedaż

 296. Bogaty student

 297. Bogaty ojciec, biedny ojciec

 298. Jak zostać supersprzedawcą

 299. Patent sprzedawcy

 300. Marketing alternatywny

 301. Marketing impulsowy

 302. Strategie free marketingu

 303. Umysł sprzedawcy

 304. 5 najlepszych listów handlowych

 305. Skuteczne prezentacje biznesowe

 306. Skuteczne poszukiwanie klientów

 307. Bogać się kiedy śpisz

 308. Motywacja bez granic

 309. Odrodzenie Feniksa

 310. Sukces w każdych negocjacjach

 311. Sekrety skutecznych negocjacji

 312. Spirala Bogactwa

 313. Inteligentne inwestowanie

 314. Praktyczne porady finansowe

 315. Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek

 316. Komunikacja, marketing i zarządzanie projektem wg. polskiego Chucka Norrisa

 317. Potęga jednego maila

 318. Sztuka pisania perswazyjnych tekstów

 319. Internet w praktyce

 320. Marketing internetowy w praktyce

 321. 7 rzeczy, które musisz widzieć zanim założysz własną stronę www

 322. Praktyczny marketing w małej firmie

 323. Czas na e-biznes

 324. Wykorzystanie Internetu w działalności małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

 325. Nowoczesna firma

 326. Sekrety prawa przyciągania

 327. Nie boję się mówić - wystąpienia publiczne

 328. Myśleć jak milionerzy

 329. Ebiznesplanowanie

 330. Darmowy praktyczny kurs marketingu

 331. Złodzieje czasu

 332. Efekt jojo w motywacji

 333. 3 kroki do wolności finansowej

 334. Skuteczny biznes plan

 335. Zrobię to dzisiaj

 336. 5 filarów skutecznego menedżera

 337. Zburzę ten mur!

 338. Pierwszy milion

 339. 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji - Internetowy trening skutecznego porozumiewania się

 340. Sztuka zdobywania pieniędzy - Akcja posłuchaj zanim zapłacisz - ściągnij e-booka zanim zapłacisz

Blog Damiana Psycholog online-Porady Kurs Angielskiego Centrum Money

Baner partnera />

Kontakt Messenger:

m.me/damianjarczewski 
 

Zamieszczone w tym serwisie sentencje możesz publikować pod warunkiem umieszczania do każdej sentencji aktywnego linka zwrotnego: https://www.sentencje.com.pl oraz podpisania niepodpisanych sentencji moim imieniem i nazwiskiem: Damian Jarczewski

Copyright © DamianJ.2008

wszelkie prawa autorskie serwisu zastrzeżone!

start 28.01.2008

aktualizacja 18.09.2023