Dodaj do ulubionych

Wyślij ten adres znajomemu

Sentencje

Autor: Damian Jarczewski © ™

Wszelkie prawa autora tego serwisu do jego publikacji

i publicznego wykorzystywania zastrzeżone! © ™

Sentencje.com.pl czyli tak jak myśli człowiek

Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Inspirator osobisty Prezentacje Złote Myśli Centrum Money Bankowe Dary Sok Noni

 

 

Sentencje o pracy

 

Wiara + Zaangażowanie + Trud + Wytrwałość i Determinacja = Sukces zawodowy

Upór (siła woli) + ciężka praca + wytrwałość = Sukces zawodowy

Kreatywność + Trafiony pomysł + Wiedza = Gotowy przepis na sukces

Pasja + Wizja + Działanie = Sukces

Decyzja + Pragnienie + Determinacja = Sukces

Poziom umiejętności x ilość działań, które podejmujesz = Sukces

Wiedza + Umiejętności = Dochód

Chęć + Wiara + Działanie = Sukces

 1. Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie chcą Ci płacić.

 2. Rób tylko to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej. - autor nieznany

 3. Zajmij się pracą, którą lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać i będziesz automatycznie, naturalnie, zmotywowany.

 4. Nie rozbudzaj swojej żądzy pieniędzy. Rozbudzaj swoje powołanie, a pieniądze będą efektem ubocznym.

 5. Przedsiębiorca to osoba, która podejmuje ryzyko i wierzy w swoje działanie, które przyniesie zysk.

 6. Przedsiębiorca to osoba, która ryzykując tworzy wartości.

 7. Dzięki pracy świat staje się lepszy.

 8. Wspólna praca łączy. - Ulrich Parzany

 9. Niech praca będzie naszą radością, bo praca zmienia nas na lepsze i rozwija!

 10. W interesach nic nie zastąpi szczerości i uczciwości, ani na początku, ani na końcu.

 11. Nowoczesna perswazja w sprzedaży polega na tym, że jesteś uczciwy, spójny i pewny siebie, wiarygodny i przekonywujący, wzbudzający zaufanie, a nie oszukujesz innych i nabijasz w butelkę, manipulując nimi.

 12. Pracujmy dla ludzi tak jakbyśmy chcieli, żeby oni dla nas pracowali.

 13. Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz, pomagając innym ludziom mieć to czego pragną. - Zig Ziglar "Ponad szczytem"

 14. Dowiedz się czego ludzie chcą, pragną i pomóż im to osiągnąć.

 15. Nie wspominaj o tym czego Ty chcesz, ale mów o tym czego chce Twój klient.

 16. O wiele szybciej dostaniesz to czego chcesz, jeśli będziesz mówił o tym czego chce Twój klient.

 17. Kiedy pokażesz klientowi czego chce, poruszy on niebo i ziemię, żeby to zdobyć - czasami potrzeba uświadomić potrzeby.

 18. Patrz na wszystko z punktu widzenia Twojego rozmówcy i rozmawiaj z nim o tym czego on sam chce, potrzebuje, pożąda.

 19. Najlepsi sprzedawcy, czy to politycy, sprzedają korzyści i rozwiązania problemów.

 20. Nie próbuj usilnie przekonywać rozmówcy, że nie ma racji i pokazywać mu o ile jesteś od niego bystrzejszy, aby nie czuł się od Ciebie gorszy i zazdrosny o Twoją pozycję, bo mógłby stać się w ten sposób z Twojego przyjaciela wrogiem...

 21. Po prostu zadawaj pytania, na które inni będą musieli rozsądnie odpowiedzieć twierdząco, dopóki odpowiedź na nie, nie doprowadzi do jednego logicznego, rozsądnego wniosku wysnutego przez Twojego rozmówcę i wynikającego z obiektywnych faktów.

 22. Nie sądzę, że majątek można zdobyć w pocie czoła. Wręcz przeciwnie najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze.

 23. Pracuj tak jak podpowiada Ci w zgodzie serce, intuicja i umysł. I rób to z czystą przyjemnością.

 24. Zanim sprzedasz cokolwiek, przede wszystkim sprzedaj najpierw przed innymi dobrze siebie samego.

 25. Przedstawiciel firmy wzbudza zaufanie, bezpieczeństwo, wiarygodność i życzliwość kontrahenta. To jego szczery doradca i najlepszy przyjaciel w biznesie.

 26. Ważniejszy od samego zarabiania pieniędzy jest sposób w jaki je zarabiamy...

 27. Prawdziwa sprzedaż i marketing polega na otwarciu się i byciu wrażliwym na potrzeby innych, umiejętności dostrzegania ich i zaspokajania.

 28. Cechy dobrego kontaktu biznesowego: zainteresować, nie przyjmować proszącego tonu, pokazać korzyści i uświadomić potrzeby, mówić jasno, precyzyjnie i wyjaśniająco, prosto, bezpośrednio,  szczerze. otwarcie, zdecydowanym tonem, konkretnie. Poza tym: budować przyjazną atmosferę i relację, zaufanie i megawiarygodność opartą na wywiązywaniu się z danych obietnic i obowiązków, nieustannym pracowaniu nad jakością stosunków i relacji z klientem.

 29. Bądź szczerym doradcą swojego klienta, to bowiem buduje dobre relacje i  zaufanie kontrahentów do Ciebie i Twojej firmy, zwiększając jednocześnie Twoje zyski z uczciwie wykonanej pracy.

 30. Bóg dał nam wolna wolę i to od nas zależy jaką pracę wybierzemy...

 31. Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanego zawodu to klucz do sukcesu zawodowego.

 32. Praca i duma z tego co się robi jest źródłem szczęścia i powinna nim być. Ghandi

 33. Jeśli chce się odnieść sukces w biznesie należy nauczyć się przestać obawiać innych ludzi.

 34. Walcząc o swoją pozycję na rynku pracy trzeba nam iść z wiarą za naszymi predyspozycjami, umiejętnościami, wiedzą doświadczeniem i możliwościami jakie daje nam życie w określonych warunkach.

 35. Do pracy są potrzebne - wiara > chęci (potrzeba > motywacja > cel) oraz pasja i wizja > wiedza (wykształcenie i doświadczenie > metody i narzędzia pracy > działanie > sprzyjający ludzie i okoliczności > efekt pracy.

 36. Na rynku pracy znajdź odpowiedni czas i miejsce dla swojej pasji.

 37. Być bogatym, a niezależnym finansowo to dwie różne rzeczy. Można mieć pieniądze, ale nie być niezależnym i wolnym finansowo, bo to musi stać się w umyśle - mentalnie. - Na podst. Robert Kiyosaki

 38. Bogactwo możesz osiągnąć pomagając innym - doskonaląc ich.

 39. Biznes będzie Cię tak traktował tak jak Ty go traktujesz. Podobnie jest w życiu - to co dajesz światu to otrzymujesz - to co dajesz życiu to od życia otrzymujesz. - Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 40. Miłość i praca to dwie najważniejsze rzeczy, które leczą. Dwa podstawowe czynniki uzdrawiające duszę i relacje międzyludzkie.

 41. Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni. Arystoteles Onassis

 42. Praca, która sprawia radość, daje przyjemność i jest wyzwaniem, jest gwarancją długiego, szczęśliwego i owocnego życia.

 43. We wszelkiego rodzaju działalności wiara we własne siły jest wprost proporcjonalna do stopnia przygotowania.

 44. Ten kto zaspokoi największy problem ludzkości - sprzeda szczęście, ten zarobi najwięcej pieniędzy.

 45. W podejściu do zakładania biznesu nie pieniądze są najważniejsze, ale pomysł i odwaga oraz pozytywna relacja i współpraca z innymi.

 46. Człowiek, który się nie uśmiecha, nie może otworzyć sklepu. - sentencja Chińska

 47. Ludzie emocjonalni odnoszą największe sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Dlaczego? Ponieważ wpływają na zachowania innych (zmieniają je na pozytywne i oczekiwane) skutecznie swoimi emocjami, nadają właściwy, pozytywny wyraz i formę,  wzbudzają w nas pozytywne emocje takie jak np. zaufanie, bezpieczeństwo i pożądanie oraz radość i przyjemność z kontaktu z nimi. Oddziaływują w ten sposób na nasz umysł nieświadomy.

 48. Jeśli chcesz coś sprzedać np. towar, usługę lub ideę czy pomysł spowoduj, aby Ty i Twoja oferta wzbudzała w innych sympatię i dobre samopoczucie, megawiarygodność, zaufanie i bezpieczeństwo emocjonalne podczas informowania ich o niej lub przedstawiania oferty.  A także przekazywała innym obiektywne fakty, wartości i korzyści jakie im da, gdy będą chcieli z niej skorzystać.

 49. Jeśli chcemy, żeby ktoś zrobił to co my chcemy musimy pokazać mu, że to dla jego dobra, a nie w naszym interesie oraz pokierować jego myśleniem tak - uświadomić potrzebę, żeby to on świadomie i dobrowolnie chciał tego dla siebie, a nie tylko my dla niego.

 50. Wzbudzenie w kimś szczerego pragnienia polega na pokazaniu mu czego mu brakuje - uświadomieniu potrzeby, pokazaniu korzyści i ewentualnym rozwianiu obiekcji (stosuj tu także zasadę: dlaczego?... pretekst, wymówka, alibi wykrętu, a co jeszcze?... prawdziwy powód) i podaniu 1 najważniejszego kontrargumentu.

 51. Szczere zainteresowanie innymi ludźmi i ich potrzebami jest najważniejszą cechą dobrego sprzedawcy, handlowca, marketingowca i biznesmena.

 52. Wzbudź w innych szczere chęci, mając na uwadze ich potrzeby, pragnienia i korzyści, jeśli chcesz pozyskać ich do współpracy. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 53. Można pozyskać, uwagę, czas i współpracę nawet najbardziej zajętych i niedostępnych ludzi jeśli okaże się im szczere zainteresowanie. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 54. Zmiana świadomości człowieka wpływa na jego zachowania konsumenckie.

 55. 3 grzechy główne marketingu: 1. Odkładanie; 2. Wymówki; 3. Narzekanie. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 56. Biznes będzie Cię tak traktował jak Ty go potraktujesz. Podobnie jest w życiu - to co dajesz światu to otrzymujesz.

 57. Każdemu potrzebna jest mobilizacja sił i systematyczny nawyk pracy.

 58. Do nowej pracy czy oryginalnego pomysłu można się jakoś nastroszyć - negatywnie nastawić, a można także spostrzec to pozytywnie i coś w tym dla siebie zobaczyć: obiektywne fakty i wartość godną zaangażowania oraz możliwości jakie to daje i pójść za tym z innymi - Szansa jest dla każdego taka sama.... - Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 59. Bogactwo i zamożność w biznesie, niezależność i wolność finansową buduje się na podstawie dochodu pasywnego i przebywania w kwadrancie B i I - osób myślących i  działających w ten sposób. - Na podst. Robert Kiyosaki

 60. Ludzie, którzy podejmują ryzyko zmieniają świat. - Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 61. Niewielu bogaci się bez podejmowania ryzyka.- Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 62. Cena wolności finansowej jest mierzona marzeniami, pragnieniami i umiejętnością pokonywania rozczarowań, które spotykają nas wszystkich na drodze do jej osiągnięcia. Czy jesteś gotowy zapłacić tą cenę? - Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 63. Ogromny problem społeczny i ekonomiczny współczesnej populacji polega na tym, iż żyjemy w czasach przełomu epoki industrialnej - która zapewniała środki materialne pracownikom etatowym po przejściu ich na emeryturę, i epoki informacyjnej - która wymusza zapewnienie sobie samemu środków materialnych na starość. Ludzie fizycznie są już w epoce informacyjnej, jednak wielu jeszcze mentalnie jest w  epoce industrialnej, w której firma i państwo miały zaspokoić potrzeby finansowe obywatela na jego starość.- Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 64. Dobry dochód to długoterminowy dochód z liderami. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 65. Jeśli chcesz zarabiać nie pracując, musisz na najpierw pracować nie zarabiając.

 66. Szukając kandydata do współpracy biznesowej należy pokazać mu możliwości, korzyści współpracy z nami, fakty i wartość biznesu wartego zaangażowania, dać wizję jak dzięki naszemu biznesowi, współpracy i pomocy z naszej strony mogą się realizować czyjeś pragnienia i bycie szczęśliwym. Zainspirować, zmotywować, uświadomić i wzbudzić szczere pragnienie chęci pozytywnych zmian w swoim życiu.

 67. Rób biznes i pracuj nie po swojemu, ale właściwie. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 68. Pewne rzeczy, które trzeba robić w biznesie mogą być niewygodne, nieprzyjemne, niemiłe, ale są one potrzebne, żeby osiągnąć cel. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 69. W przedsięwzięciu zespołowym potrzebujemy mówić jednym językiem, podobnie myśląc. Na podst. Waldemar Uberna -  Diament Perły Elitarnej MORINDA

 70. Biznes nie jest trudny, tylko trudna jest ludzka natura...

 71. Jak dużo czytamy i wprowadzamy to w życie, stajemy się lepszymi ludźmi, ludzie przez to nas bardziej lubią, jak nas bardziej lubią, to chcą być z nami i buduje się przez to nasz biznes. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 72. Każde podjęcie bądź nie podjęcie działania przynosi swoje konsekwencje. Robert Dean

 73. W pracy ważna jest postawa skłonna do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i kompetencji.

 74. Razem w zespole, każdy osiąga więcej. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 75. Powinniśmy pracować aby żyć, a nie żyć po to aby pracować. - Na podst. kazania pastora ewangelickiego

 76. Biznes każdego jest taki jak jego wiedza, zaangażowanie, doświadczenie, wiara w to co robi i wyobrażenie o tym co robi, rozwój osobisty i postawa.

 77. Powinniśmy prowadzić taki styl życia w biznesie sieciowym, aby wizja naszego życia dotykała i zarażała pozytywnie innych. - Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 78. Potrzebujemy rozwijać w nas cechy, które budują nasz biznes. Musimy być odporni na porażki, odmowy, po to aby się czegoś nauczyć, a nie powalić nas i wykluczyć. - Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 79. Każda przeszkoda, wyzwanie, problem na naszej drodze zawodowej, biznesowej i osobistej szlifują diament, i tu jest szansa żeby wzrastać. - Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 80. Biznes oparty o marketing sieciowy pozwala stać się najlepszym sobą i to jest wspaniałe.- Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 81. Pokaż wartość swojego biznesu i produktu. Poinformuj o tym drugiego człowieka, dziel się z innymi informacją, a nie sprzedawaj. - Na podst. wykładu biznesowego Krystyny Jarczewskiej - Perłowy konsultant MORINDA

 82. Pokaż innym jak dzięki Twojemu biznesowi, produktowi i współpracy z Tobą mogliby inni zaspokoić swoje potrzeby, pragnienia i marzenia. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagały - Perłowy konsultant MORINDA

 83. W biznesie opartym o marketing sieciowy można osiągnąć to czego inni nie mogą i nie mają, a więc trzeba robić to co inni nie robią. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagała - Perłowy konsultant MORINDA

 84. Liczy się nie koszt szkolenia biznesowego, ale wartość jego. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagały - Perłowy konsultant MORINDA

 85. Otwórz się na uczenie biznesu i daj sobie pomóc.- Na podst. wykładu biznesowego Krystyny Jarczewskiej - Perłowy konsultant MORINDA

 86. Jeśli chcesz przekonać człowieka do swojej sprawy, niech najpierw uwierzy, że jesteś jego przyjacielem. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 87. Jeśli chcesz, żeby ktoś przyjął Twój sąd za własny nie wywieraj na nim żadnego ataku, żadnej presji, żadnego zmuszania, tylko spokojnie, przyjaźnie i łagodnie do niego podejdź. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 88. Zręczny rozmówca uzyskuje na początku rozmowy wiele odpowiedzi na "tak". Jeśli jednak ktoś mówi na "tak", organizm przyjmuje otwartą i skłonną do akceptacji postawę. Im więcej razy usłyszymy "tak" na początku rozmowy, tym bardziej prawdopodobne jest, że zdobędziemy czyjąś akceptację dla naszej właściwej propozycji. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 89. Bariery psychologiczne w podjęciu pracy czy rozpoczęciu biznesu: 1. Czy to jest proste? 2. Czy to działa? 3. Czy ja to mogę zrobić?

 90. Nigdy nie zastanawiaj się i zakładaj czy ktoś będzie zainteresowany Twoim produktem czy też nie - ponieważ dopóki, go tej osobie nie pokażesz, to nie będziesz mógł tego wiedzieć.

 91. Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie. - Brian Tracy

 92. Zestaw zwycięzcy w biznesie > 55% Twoja prezencja (postawa, ubiór, język ciała) > 38% ton głosu > 7% informacja, którą przedstawiasz, fakty.

 93. Jeśli chcesz mieć dobrą relację biznesową z Twoimi partnerami zbuduj najpierw chociażby małą przyjaźń.

 94. Jeśli chcesz być liderem w biznesie, aby inni chcieli za Tobą podążać, musisz wypracować sobie z innymi dobrą, życzliwą i miłą relację opartą na prawdziwej przyjaźni, byciu wiarygodnym, zaufanym i autentycznym sługą innych, otwartym na ich problemy i potrzeby, które mogą dzięki Twojej pomocy, zainteresowaniu i wsparciu zaspokajać i realizować.

 95. Lider to jest człowiek, wzór - godny naśladowania, który powoduje, że inni chcą iść za nim, mają do niego zaufanie i są mu posłuszni, by realizować wspólne cele i być tacy sami jak on.

 96. Gotowość do pracy np. w biznesie określam podjęciem decyzji, zaplanowaniem terminu osiągnięcia celu i rozpoczęciem działania.

 97. Wzajemna pomoc i wspólna praca zbliża ludzi do siebie i ich jednoczy.

 98. Jak masz bardzo dużo pracy, to bardzo dobrze rokuje to na Twoją przyszłość, bo to znaczy, że będziesz się rozwijał!

 99. Wszelka praca wykonywana z umiłowaniem jest szczęściem, ale gdy do pracy włącza się miłość, wtedy nie ma nic szczęśliwszego na świecie. - Andre Maurois

 100. Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

 101. Lider pokazuje innym jak pracować.

 102. Pomóż swoim liderom swoim działaniem i przykładem w działaniu.

 103. To co robisz brzmi tak głośno, że nie słychać tego co mówisz. Prowadź innych swoim przykładem, czyli swoim działaniem.

 104. Entuzjazm pozwoli Ci „zarazić” każdego, z
  kim wejdziesz w kontakt, zainteresowaniem Tobą i
  Twoimi ideami. Entuzjazm jest podstawą miłej
  osobowości, zaś taką właśnie osobowość musisz
  mieć, aby nakłonić innych do współpracy z Tobą. - sentencja zapożyczona

 105. Ustalanie priorytetów i hierarchii ważności spraw pomaga w dotrzymywaniu terminów.

 106. Odpowiednia organizacja jest kluczem do gospodarowania czasem. - sentencja zapożyczona

 107. I prawo obfitości: Im więcej daję, tym więcej otrzymuję!

 108. II prawo obfitości: Im więcej dziękuję, tym więcej doświadczam radości z otrzymanych rzeczy!

 109. III prawo obfitości: Im więcej doświadczam radości, tym jestem szczęśliwszy i bardziej bogaty duchowo i materialnie.

 110. 99% to praca nad sobą.

 111. Aby być wiarygodnym i wzbudzać zaufanie społeczne czy to w życiu osobistym czy w pracy zawodowej musisz mieć odpowiedni charakter (dobre myśli o innych oraz kompetencje czyli wiedzę i umiejętności postępowania z ludźmi i w pracy zawodowej.

 112. Stwórz przejrzystość sytuacji i wyjaśniaj innym czego mogą oczekiwać od Ciebie i czego Ty możesz oczekiwać od nich.

 113. Wtedy ludzie Ci ufają, gdy dotrzymujesz zobowiązań.

 114. Jak nie masz autorytetu i postawy inni będą Cię prowokować i będą powstawały konflikty, jeśli inni wyczują Cię jako słabą jednostkę, nie zakotwiczoną w prawdzie, wierze, przekonaniu do swojej wiedzy i tego co robisz. (edukowanie i trenowanie w mlm > powielanie > pomnażanie dochodu)

 115. Zajmij się jako pracą tym co Ci sprawia przyjemność, a nie będziesz musiał nigdy pracować.- sentencja zapożyczona

 116. Ze swojej pasji uczyń swoją pracę, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. - sentencja zapożyczona

 117. Postawa pozbawiona głodu, nacechowana troską o drugiego człowieka, czyni prawdziwe cuda nie tylko w biznesie, ale i w całym życiu. - Wojciech Diechtiar

 118. Jeśli wierzysz w to co robisz, jesteś pewny siebie, masz wiedzę i doświadczenie to wzbudzasz autorytet swoją postawą i mentalnością.

 119. Rób to co lubisz. Kiedy zaczniesz robić to, co naprawdę lubisz już nigdy nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia. - Brian Tracy "Milionerzy z wyboru. 21 tajemnic sukcesu"

 120. W biznesie, żeby przetrwać, potrzeba samozaparcia, pasji, perfekcjonizmu, pokory i zarządzania finansami.

 121. Dobrzy handlowcy postępują z klientami w ten sposób, że ci czują się nagrodzeni samą możliwością zrobienia z nimi interesu. Należy skupić się na korzyściach, które klient
  odniesie z kupna produktu. Pokaż klientowi, że Twoje starania są wyjątkowe, a poczuje się nagrodzony. - na podst. artykułu Mikołaja Łagowskiego www.najbogatsi.pl

 122. Bogaci chętnie promują siebie i swoją wartość. Biedni myślą negatywnie o promocji i sprzedaży. - sentencja zapożyczona

 123. Twoje wynagrodzenie będzie wprost proporcjonalne do wartości, którą wnosisz na rynek. - T.Hary Eker "Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie"

 124. Kreatywność w pracy ujawnia się w rozwiązywaniu problemów.

 125. Pracuj tak jakbyś nie oczekiwał zapłaty, tylko szczerze służył innym.

 126. Praca, którą lubimy, wykonywana z pasją, która jest dla nas motywacją i wyzwaniem do samorozwoju, przemienia nas na lepsze i otoczenie wokół nas.

 127. Jeśli nie zbudujesz swojego biznesu i pracy na dobrym fundamencie wartości chrześcijańskich nie ostoi on się... i nie przetrwa weryfikacji czasu i próby, tylko będzie jak zamek na piasku - podmyje go woda, a on runie...

 128. Wynagrodzenie prowizyjne to wynagrodzenie ludzi bogatych, dokładnie najuczciwsze jakie może być, adekwatne do efektu Twojej pracy,  a nie poświęconego czasu, czyli zarabiasz dokładnie tyle ile jesteś wart na rynku pracy.

 129. Przejmowanie kontroli nad własnym finansowym życiem rozpoczyna się od marzenia. Musisz mieć jakiś wyższy cel, nie tylko zarabianie pieniędzy. - Kim Kiyosaki

 130. Sprzedawanie polega na rozwiązywaniu czyjś problemów.

 131. Sekret sprzedaży - dowiedz się czego ludzie chcą i pragną, uświadom im to i pomóż im to osiągnąć! Rozmawiaj o tym, co chce Twój klient, a nie Ty...

 132. Zaufanie to spojrzenie i sposób mówienia - przekonanie samego siebie do tego co się sprzedaje.

 133. Zadaniem marketingu jest przekształcenie potrzeb społecznych w możliwości osiągania zysku. - Anonim

 134. Na tym musi właśnie polegać cały Twój marketing: na wytłumaczeniu potencjalnym nabywcom, w jaki sposób możesz uczynić lepszym ich własne życie. Do tego się wszystko sprowadza. Zawsze! - Angus Mcleod

 135. Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. -Konfucjusz

 136. Nigdy nie zapominaj o kliencie i nie pozwól, by on o Tobie zapomniał. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 137. Nigdy nie zapomnij podziękować za polecenie Ciebie nowemu klientowi i poinformować polecającego czy transakcja się udała. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 138. Jeśli zadbasz o klienta, on zadba o Ciebie. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 139. Klientowi pomagamy w podjęciu mądrej decyzji.

 140. Myśl w kategoriach interesu klienta i zadawaj pytania by ustalić jakie ma potrzeby, aby pomóc mu je zaspokoić.

 141. Słuchaj dużo, a odpowiadaj krótko, zwięźle, konkretnie, na temat i rzeczowo.

 142. Jeden pokaz jest wart więcej, niż 1000 słów. - przysłowie chińskie

 143. Podsycaj w nim przekonanie o trafności zakupu. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 144. Nowi klienci są najlepszym źródłem nowych transakcji. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 145. Podsumuj zalety oferowanego towaru. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 146. Po podpisaniu umowy spytaj jak się To Panu/Pani podoba. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 147. Rób biznes nie po swojemu, ale właściwie, jeśli chcesz mieć efekty.

 148. Cała nasza ewolucja jest zależna od naszej pracy, jej jakości, od nas samych. - na podst. Brian Tracy

 149. Przyrost świadomości i umiejętności tworzy wartość, za którą idzie również wynagrodzenie finansowe.

 150. Twój dochód zależy od jakości pracy, którą wykonujesz. - Brian Tracy

 151. Gorliwość, entuzjazm i autentyczność przekonuje do nas innych, czy to w pracy czy w życiu osobistym!

 152. Aby więcej zarabiać musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

 153. Biedni i klasa średnia pracują na pieniądze. U bogatych, to
  pieniądze pracują na swoich właścicieli. - Robert Kiyosaki

 154. W każdej firmie jest miejsce dla kogoś, kto ma wyraźny plan
  działania, który przyniesie jej korzyść. - Napoleon Hill

 155. Twój biznes wygląda tak jak Ty!

 156. Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego... - autor nieznany

 157. Przedsiębiorczość to klucz do rozwoju, lepszego życia i misja pomagania innym.

 158. Jako przedsiębiorca, służąc innym w jakiejś sprawie, osiągasz swoje cele.

 159. W biznesie koncentruj się na klientach, a nie na pieniądzach!

 160. Uświadom problem klientowi, jeśli on sam nie wiem co jest jego problemem i daj mu jego rozwiązanie w postaci produktu.

 161. Nikt nie chce, by mu coś sprzedano, każdy chce by mu pomóc! - stara tradycyjna maksyma handlowa

 162. Korzyść, a nie cecha, którą daje produkt dociera do potrzeb klienta.

 163. Kto spełnia indywidualne potrzeby klientów, Ten odnosi sukcesy. - autor nieznany

 164. Klient zadaje sobie pytania: 1. Czy troszczysz się o mnie?, 2. Czy możesz mi pomóc? 3. Czy mogę Ci ufać?

 165. Ludzie nie chcą, żeby im coś sprzedać, ale chcą żeby zatroszczyć się o nich i im pomóc!

 166. Lider jest taki, jak jego zespół! - autor nieznany

 167. Wiedza, poziom edukacji i rozwoju jest kluczem, od którego zależy to, ile będziesz zarabiać.

 168. Innowacja kreuje przewagę konkurencyjną.

 169. W czasach kryzysu (jak i w każdych innych) najlepszą inwestycją, jest inwestycja w SIEBIE. W swoją wiedzę, w swój rozwój, w swoje życie. To jedyne aktywo, które nigdy nie traci na wartości. - Aneta Styńska

 170. Nie rozbudzaj swoich żądz. Rozbudzaj swoje powołanie.
  A pieniądze będą efektem ubocznym. - Piotr Michalak www.strategie-rozwoju.pl

 171. Emocjonalna wolność, brak przywiązania, brak pożądania i brak troski o stan posiadania jest właśnie jednym z wymiarów prawdziwej wolności finansowej. - Piotr Michalak www.strategie-rozwoju.pl

 172. Tworzenie i zdobywanie poprzez pracę bogactwa czy zamożności zaczyna się od zmiany nastawienia mentalnego i stanu umysłu!

 173. Niech Twoja praca będzie manifestacją tego po co żyjesz. Pracuj z zapałem i radością. Zaangażuj się i czerp z tego satysfakcję. - Ron Smothermon

 174. W każdej chwili muszę robić to, co jest akurat najbardziej produktywne. - Tom Hopkins

 175. Jak dbasz o pracę, praca dba o Ciebie.

 176. Pieniądze są elementem Boskiej gratyfikacji tych, którzy wnoszą do naszego życia wartość.

 177. Nie służ pieniądzom, tylko spraw, by pieniądze służyły Tobie!

 178. Jeśli chcesz coś sprzedać, rozmawiaj "językiem klienta".

 179. Pozytywny i zdrowy egoizm to robienie rzeczy życiodajnych, dobrych i wartościowych dla siebie, które przy okazji będą naturalnie życiodajne, dobre i wartościowe dla innych.

 180. Lider na drodze do osiągania celu powinien być w 50% zorientowany na relacje, a w 50% zorientowany na zadanie, tak aby relacje nie ucierpiały kosztem zadania, a realizację zadania nie przysłoniły niewłaściwe relacje.

 181. Wykonywanie zawodu, który się lubi bądź kocha jest terapią.

 182. Zarabiaj pieniądze poprzez służenie ludziom swoimi predyspozycjami, talentami, darami, pasjami, powołaniem, umiejętnościami i wiedzą - to jest prawdziwy sukces!

 183. Moją metodą wywierania wpływu jest szczerość, uczciwość i rzetelność!

 184. 2 przekonania, które utrzymują ludzi w biedzie

 185. Szokująca i nieznana prawda o biznesie

 186. Dlaczego bogacenie się jest prostsze niż myślisz?

 187. Dlaczego warto być bogatym?

 188. Jak więcej zarabiać?

 189. Dzisiaj awans, jutro podwyżka

 190. Mobbing? Stop!

 191. Klucz do umysłu klienta

 192. Brylantowa kolekcja

 193. Jak pracując mniej, zarabiać więcej?

 194. Zwycięska przewaga w biznesie

 195. Import pieniędzy

 196. Mistrzowski Plan - Biblia człowieka Sukcesu

 197. Jak wygrać w biznesie?

 198. Rozmowa kwalifikacyjna - najczęściej zadawane pytania (wraz z sugerowanymi odpowiedziami)

 199. Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców i zdobyć pracę marzeń

 200. Odpowiednia Praca. Jak Wybrać Firmę i Pracę Gwarantującą Największy Wpływ w Życiu Zawodowym?

 201.  Rekrutacja i selekcja pracowników

 202. 44 skuteczne techniki sprzedaży prezentowane przez 10 GWIAZD HOLLYWOODU

 203. Pomysł na gotowy biznes - licencja 1 rok + szkolenie

 204. Czas na E-Biznes + bonusy warte 1720 zł

 205. Internetowy Milioner - 24 płyty DVD-VIDEO

 206. Internetowy Milioner - 28 godzin wykładów video nt. e-biznesu

 207. DVD "Konferencja CzasNaE-Biznes" (6 h Video)

 208. Zarządzanie stronami WWW

 209. Master Copywriter - 6 DVD-VIDEO i 1 DVD z MP3

 210. Zwycięska Kariera. 27 Najpotężniejszych Zasad Prowadzących do Zwycięstwa w Życiu Zawodowym

 211. 3 Sposoby Zwiększania Sprzedaży (1h 22min)

 212. 7 ważnych praw, które warto stosować, aby zwiększyć sprzedaż.

 213. Niewidzialne Techniki Sprzedaży - 29h wykładów audio

 214. Jak stworzyć OFERTĘ, której nie można się oprzeć

 215. Strategia Firmy - jak odnieść sukces w biznesie - kurs multimedialny

 216. Jak skutecznie i tanio promować i reklamować się w Internecie?

 217. Proste Metody Promocji Stron WWW

 218. Sprzedawaj w sieci

 219. Sztuka zdobywania pieniędzy

 220. Od zera do milionera

 221. Od złotówki do stówki

 222. Truskawkowy milioner

 223. Tydzień z milionerem

 224. Metody poszukiwania pracy

 225. Jak oczarować klienta

 226. Uwodzicielska sprzedaż

 227. Recepta na sprzedaż

 228. Bogaty student

 229. Bogaty ojciec, biedny ojciec

 230. Jak zostać supersprzedawcą

 231. Patent sprzedawcy

 232. Marketing alternatywny

 233. Marketing impulsowy

 234. Strategie free marketingu

 235. Umysł sprzedawcy

 236. 5 najlepszych listów handlowych

 237. Skuteczne prezentacje biznesowe

 238. Skuteczne poszukiwanie klientów

 239. Bogać się kiedy śpisz

 240. Motywacja bez granic

 241. Odrodzenie Feniksa

 242. Sukces w każdych negocjacjach

 243. Sekrety skutecznych negocjacji

 244. Spirala Bogactwa

 245. Inteligentne inwestowanie

 246. Praktyczne porady finansowe

 247. Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek

 248. Komunikacja, marketing i zarządzanie projektem wg. polskiego Chucka Norrisa

 249. Potęga jednego maila

 250. Sztuka pisania perswazyjnych tekstów

 251. Internet w praktyce

 252. Marketing internetowy w praktyce

 253. 7 rzeczy, które musisz widzieć zanim założysz własną stronę www

 254. Praktyczny marketing w małej firmie

 255. Czas na e-biznes

 256. Wykorzystanie Internetu w działalności małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

 257. Nowoczesna firma

 258. Sekrety prawa przyciągania

 259. Nie boję się mówić - wystąpienia publiczne

 260. Myśleć jak milionerzy

 261. Ebiznesplanowanie

 262. Darmowy praktyczny kurs marketingu

 263. Złodzieje czasu

 264. Efekt jojo w motywacji

 265. 3 kroki do wolności finansowej

 266. Skuteczny biznes plan

 267. Zrobię to dzisiaj

 268. 5 filarów skutecznego menedżera

 269. Zburzę ten mur!

 270. Pierwszy milion

 271. 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji - Internetowy trening skutecznego porozumiewania się

 272. Sztuka zdobywania pieniędzy - Akcja posłuchaj zanim zapłacisz - ściągnij e-booka zanim zapłacisz

  Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ >>

   

  Poradzimy Ci, jak zarabiać wiele pieniędzy. Mamy z tym wielkie doświadczenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tablety i Smartfony Optymalizator Życia Internetowy Milioner Czas na E-Biznes Edukacja finansowa Audiolearning Kursy Internetowe Akademia Sukcesu Praca w MLM Złote Myśli Dobre Książki Księgarnia religijna Psycholog online-porady Centrum Money Praca przez Internet Nextranet Nexto Sprawdź Swoje IQ

Baner partnera />

Kontakt: 
Tel. Kom. 602 607 559
Gadu-Gadu 1689753
Skype: damianj. e-mail: d.jarczewski@wp.pl
 

Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie jest celem wydawcy tego dokumentu udzielanie rad, zaleceń, środków, bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować stosować te myśli na sobie...:)

Copyright © DamianJ.2008

wszelkie prawa autorskie serwisu zastrzeżone!

start 28.01.2008

aktualizacja 27.02.2014