Dodaj do ulubionych

Wyślij ten adres znajomemu

Sentencje

Autor: Damian Jarczewski © ™

Wszelkie prawa autora tego serwisu do jego publikacji

i publicznego wykorzystywania zastrzeżone! © ™

Sentencje.com.pl czyli tak jak myśli człowiek

Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Inspirator osobisty Prezentacje Złote Myśli Dobre Książki Bankowe Dary Sok Noni

 

 

Sentencje o pracy

 

Wiara + Zaangażowanie + Trud + Wytrwałość i Determinacja = Sukces zawodowy

Upór (siła woli) + ciężka praca + wytrwałość = Sukces zawodowy

Kreatywność + Trafiony pomysł + Wiedza = Gotowy przepis na sukces

Pasja + Wizja + Działanie = Sukces

Decyzja + Pragnienie + Determinacja = Sukces

Poziom umiejętności x ilość działań, które podejmujesz = Sukces

Wiedza + Umiejętności = Dochód

Chęć + Wiara + Działanie = Sukces

 1. Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie chcą Ci płacić.

 2. Rób tylko to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej. - autor nieznany

 3. Zajmij się pracą, którą lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać i będziesz automatycznie, naturalnie, zmotywowany.

 4. Aby Twoja praca była efektywna i służąca dobrze innym oraz Tobie, musi dawać Tobie zadowolenie i być błogosławieństwem dla Ciebie, a nie tylko życiowym przymusem czy przekleństwem!

 5. Nie rozbudzaj swojej żądzy pieniędzy. Rozbudzaj swoje powołanie, a pieniądze będą efektem ubocznym.

 6. Przedsiębiorca to osoba, która podejmuje ryzyko i wierzy w swoje działanie, które przyniesie zysk.

 7. Przedsiębiorca to osoba, która ryzykując tworzy wartości.

 8. Dzięki pracy świat staje się lepszy.

 9. Wspólna praca łączy. - Ulrich Parzany

 10. Niech praca będzie naszą radością, bo praca zmienia nas na lepsze i rozwija!

 11. Pracownik, który nie chce poprawiać tego co można poprawić, rozminął się z powołaniem. - Jack Welch

 12. W interesach nic nie zastąpi szczerości i uczciwości, ani na początku, ani na końcu.

 13. Nowoczesna perswazja w sprzedaży polega na tym, że jesteś uczciwy, spójny i pewny siebie, wiarygodny i przekonywujący, wzbudzający zaufanie, a nie oszukujesz innych i nabijasz w butelkę, manipulując nimi.

 14. Pracujmy dla ludzi tak jakbyśmy chcieli, żeby oni dla nas pracowali.

 15. Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz, pomagając innym ludziom mieć to czego pragną. - Zig Ziglar "Ponad szczytem"

 16. Dowiedz się czego ludzie chcą, pragną i pomóż im to osiągnąć.

 17. Nie wspominaj o tym czego Ty chcesz, ale mów o tym czego chce Twój klient.

 18. O wiele szybciej dostaniesz to czego chcesz, jeśli będziesz mówił o tym czego chce Twój klient.

 19. Kiedy pokażesz klientowi czego chce, poruszy on niebo i ziemię, żeby to zdobyć - czasami potrzeba uświadomić potrzeby.

 20. Patrz na wszystko z punktu widzenia Twojego rozmówcy i rozmawiaj z nim o tym czego on sam chce, potrzebuje, pożąda.

 21. Najlepsi sprzedawcy, czy to politycy, sprzedają korzyści i rozwiązania problemów.

 22. Nie próbuj usilnie przekonywać rozmówcy, że nie ma racji i pokazywać mu o ile jesteś od niego bystrzejszy, aby nie czuł się od Ciebie gorszy i zazdrosny o Twoją pozycję, bo mógłby stać się w ten sposób z Twojego przyjaciela wrogiem...

 23. Po prostu zadawaj pytania, na które inni będą musieli rozsądnie odpowiedzieć twierdząco, dopóki odpowiedź na nie, nie doprowadzi do jednego logicznego, rozsądnego wniosku wysnutego przez Twojego rozmówcę i wynikającego z obiektywnych faktów.

 24. Nie sądzę, że majątek można zdobyć w pocie czoła. Wręcz przeciwnie najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze.

 25. Pracuj tak jak podpowiada Ci w zgodzie serce, intuicja i umysł. I rób to z czystą przyjemnością.

 26. Zanim sprzedasz cokolwiek, przede wszystkim sprzedaj najpierw przed innymi dobrze siebie samego.

 27. Przedstawiciel firmy wzbudza zaufanie, bezpieczeństwo, wiarygodność i życzliwość kontrahenta. To jego szczery doradca i najlepszy przyjaciel w biznesie.

 28. Ważniejszy od samego zarabiania pieniędzy jest sposób w jaki je zarabiamy...

 29. Prawdziwa sprzedaż i marketing polega na otwarciu się i byciu wrażliwym na potrzeby innych, umiejętności dostrzegania ich i zaspokajania.

 30. Cechy dobrego kontaktu biznesowego: zainteresować, nie przyjmować proszącego tonu, pokazać korzyści i uświadomić potrzeby, mówić jasno, precyzyjnie i wyjaśniająco, prosto, bezpośrednio,  szczerze. otwarcie, zdecydowanym tonem, konkretnie. Poza tym: budować przyjazną atmosferę i relację, zaufanie i megawiarygodność opartą na wywiązywaniu się z danych obietnic i obowiązków, nieustannym pracowaniu nad jakością stosunków i relacji z klientem.

 31. Bądź szczerym doradcą swojego klienta, to bowiem buduje dobre relacje i  zaufanie kontrahentów do Ciebie i Twojej firmy, zwiększając jednocześnie Twoje zyski z uczciwie wykonanej pracy.

 32. Bóg dał nam wolna wolę i to od nas zależy jaką pracę wybierzemy...

 33. Wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do wykonywanego zawodu to klucz do sukcesu zawodowego.

 34. Praca i duma z tego co się robi jest źródłem szczęścia i powinna nim być. Ghandi

 35. Jeśli chce się odnieść sukces w biznesie należy nauczyć się przestać obawiać innych ludzi.

 36. Walcząc o swoją pozycję na rynku pracy trzeba nam iść z wiarą za naszymi predyspozycjami, umiejętnościami, wiedzą doświadczeniem i możliwościami jakie daje nam życie w określonych warunkach.

 37. Do pracy są potrzebne - wiara > chęci (potrzeba > motywacja > cel) oraz pasja i wizja > wiedza (wykształcenie i doświadczenie > metody i narzędzia pracy > działanie > sprzyjający ludzie i okoliczności > efekt pracy.

 38. Na rynku pracy znajdź odpowiedni czas i miejsce dla swojej pasji.

 39. Być bogatym, a niezależnym finansowo to dwie różne rzeczy. Można mieć pieniądze, ale nie być niezależnym i wolnym finansowo, bo to musi stać się w umyśle - mentalnie. - Na podst. Robert Kiyosaki

 40. Bogactwo możesz osiągnąć pomagając innym - doskonaląc ich.

 41. Biznes będzie Cię tak traktował tak jak Ty go traktujesz. Podobnie jest w życiu - to co dajesz światu to otrzymujesz - to co dajesz życiu to od życia otrzymujesz. - Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 42. Miłość i praca to dwie najważniejsze rzeczy, które leczą. Dwa podstawowe czynniki uzdrawiające duszę i relacje międzyludzkie.

 43. Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni. Arystoteles Onassis

 44. Praca, która sprawia radość, daje przyjemność i jest wyzwaniem, jest gwarancją długiego, szczęśliwego i owocnego życia.

 45. We wszelkiego rodzaju działalności wiara we własne siły jest wprost proporcjonalna do stopnia przygotowania.

 46. Ten kto zaspokoi największy problem ludzkości - sprzeda szczęście, ten zarobi najwięcej pieniędzy.

 47. W podejściu do zakładania biznesu nie pieniądze są najważniejsze, ale pomysł i odwaga oraz pozytywna relacja i współpraca z innymi.

 48. Człowiek, który się nie uśmiecha, nie może otworzyć sklepu. - sentencja Chińska

 49. Ludzie emocjonalni odnoszą największe sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Dlaczego? Ponieważ wpływają na zachowania innych (zmieniają je na pozytywne i oczekiwane) skutecznie swoimi emocjami, nadają właściwy, pozytywny wyraz i formę,  wzbudzają w nas pozytywne emocje takie jak np. zaufanie, bezpieczeństwo i pożądanie oraz radość i przyjemność z kontaktu z nimi. Oddziaływują w ten sposób na nasz umysł nieświadomy.

 50. Jeśli chcesz coś sprzedać np. towar, usługę lub ideę czy pomysł spowoduj, aby Ty i Twoja oferta wzbudzała w innych sympatię i dobre samopoczucie, megawiarygodność, zaufanie i bezpieczeństwo emocjonalne podczas informowania ich o niej lub przedstawiania oferty.  A także przekazywała innym obiektywne fakty, wartości i korzyści jakie im da, gdy będą chcieli z niej skorzystać.

 51. Jeśli chcemy, żeby ktoś zrobił to co my chcemy musimy pokazać mu, że to dla jego dobra, a nie w naszym interesie oraz pokierować jego myśleniem tak - uświadomić potrzebę, żeby to on świadomie i dobrowolnie chciał tego dla siebie, a nie tylko my dla niego.

 52. Wzbudzenie w kimś szczerego pragnienia polega na pokazaniu mu czego mu brakuje - uświadomieniu potrzeby, pokazaniu korzyści i ewentualnym rozwianiu obiekcji (stosuj tu także zasadę: dlaczego?... pretekst, wymówka, alibi wykrętu, a co jeszcze?... prawdziwy powód) i podaniu 1 najważniejszego kontrargumentu.

 53. Szczere zainteresowanie innymi ludźmi i ich potrzebami jest najważniejszą cechą dobrego sprzedawcy, handlowca, marketingowca i biznesmena.

 54. Wzbudź w innych szczere chęci, mając na uwadze ich potrzeby, pragnienia i korzyści, jeśli chcesz pozyskać ich do współpracy. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 55. Można pozyskać, uwagę, czas i współpracę nawet najbardziej zajętych i niedostępnych ludzi jeśli okaże się im szczere zainteresowanie. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 56. Zmiana świadomości człowieka wpływa na jego zachowania konsumenckie.

 57. 3 grzechy główne marketingu: 1. Odkładanie; 2. Wymówki; 3. Narzekanie. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 58. Biznes będzie Cię tak traktował jak Ty go potraktujesz. Podobnie jest w życiu - to co dajesz światu to otrzymujesz.

 59. Każdemu potrzebna jest mobilizacja sił i systematyczny nawyk pracy.

 60. Do nowej pracy czy oryginalnego pomysłu można się jakoś nastroszyć - negatywnie nastawić, a można także spostrzec to pozytywnie i coś w tym dla siebie zobaczyć: obiektywne fakty i wartość godną zaangażowania oraz możliwości jakie to daje i pójść za tym z innymi - Szansa jest dla każdego taka sama.... - Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 61. Bogactwo i zamożność w biznesie, niezależność i wolność finansową buduje się na podstawie dochodu pasywnego i przebywania w kwadrancie B i I - osób myślących i  działających w ten sposób. - Na podst. Robert Kiyosaki

 62. Ludzie, którzy podejmują ryzyko zmieniają świat. - Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 63. Niewielu bogaci się bez podejmowania ryzyka.- Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 64. Cena wolności finansowej jest mierzona marzeniami, pragnieniami i umiejętnością pokonywania rozczarowań, które spotykają nas wszystkich na drodze do jej osiągnięcia. Czy jesteś gotowy zapłacić tą cenę? - Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 65. Ogromny problem społeczny i ekonomiczny współczesnej populacji polega na tym, iż żyjemy w czasach przełomu epoki industrialnej - która zapewniała środki materialne pracownikom etatowym po przejściu ich na emeryturę, i epoki informacyjnej - która wymusza zapewnienie sobie samemu środków materialnych na starość. Ludzie fizycznie są już w epoce informacyjnej, jednak wielu jeszcze mentalnie jest w  epoce industrialnej, w której firma i państwo miały zaspokoić potrzeby finansowe obywatela na jego starość.- Na podst. "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert Kiyosaki

 66. Dobry dochód to długoterminowy dochód z liderami. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 67. Jeśli chcesz zarabiać nie pracując, musisz na najpierw pracować nie zarabiając.

 68. Szukając kandydata do współpracy biznesowej należy pokazać mu możliwości, korzyści współpracy z nami, fakty i wartość biznesu wartego zaangażowania, dać wizję jak dzięki naszemu biznesowi, współpracy i pomocy z naszej strony mogą się realizować czyjeś pragnienia i bycie szczęśliwym. Zainspirować, zmotywować, uświadomić i wzbudzić szczere pragnienie chęci pozytywnych zmian w swoim życiu.

 69. Rób biznes i pracuj nie po swojemu, ale właściwie. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 70. Pewne rzeczy, które trzeba robić w biznesie mogą być niewygodne, nieprzyjemne, niemiłe, ale są one potrzebne, żeby osiągnąć cel. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 71. W przedsięwzięciu zespołowym potrzebujemy mówić jednym językiem, podobnie myśląc. Na podst. Waldemar Uberna -  Diament Perły Elitarnej MORINDA

 72. Biznes nie jest trudny, tylko trudna jest ludzka natura...

 73. Jak dużo czytamy i wprowadzamy to w życie, stajemy się lepszymi ludźmi, ludzie przez to nas bardziej lubią, jak nas bardziej lubią, to chcą być z nami i buduje się przez to nasz biznes. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 74. Każde podjęcie bądź nie podjęcie działania przynosi swoje konsekwencje. Robert Dean

 75. W pracy ważna jest postawa skłonna do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i kompetencji.

 76. Razem w zespole, każdy osiąga więcej. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 77. Powinniśmy pracować aby żyć, a nie żyć po to aby pracować. - Na podst. kazania pastora ewangelickiego

 78. Biznes każdego jest taki jak jego wiedza, zaangażowanie, doświadczenie, wiara w to co robi i wyobrażenie o tym co robi, rozwój osobisty i postawa.

 79. Powinniśmy prowadzić taki styl życia w biznesie sieciowym, aby wizja naszego życia dotykała i zarażała pozytywnie innych. - Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 80. Potrzebujemy rozwijać w nas cechy, które budują nasz biznes. Musimy być odporni na porażki, odmowy, po to aby się czegoś nauczyć, a nie powalić nas i wykluczyć. - Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 81. Każda przeszkoda, wyzwanie, problem na naszej drodze zawodowej, biznesowej i osobistej szlifują diament, i tu jest szansa żeby wzrastać. - Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 82. Biznes oparty o marketing sieciowy pozwala stać się najlepszym sobą i to jest wspaniałe.- Na podst. Waldemar Uberna - Diament Perły Elitarnej MORINDA

 83. Pokaż wartość swojego biznesu i produktu. Poinformuj o tym drugiego człowieka, dziel się z innymi informacją, a nie sprzedawaj. - Na podst. wykładu biznesowego Krystyny Jarczewskiej - Perłowy konsultant MORINDA

 84. Pokaż innym jak dzięki Twojemu biznesowi, produktowi i współpracy z Tobą mogliby inni zaspokoić swoje potrzeby, pragnienia i marzenia. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagały - Perłowy konsultant MORINDA

 85. W biznesie opartym o marketing sieciowy można osiągnąć to czego inni nie mogą i nie mają, a więc trzeba robić to co inni nie robią. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagała - Perłowy konsultant MORINDA

 86. Liczy się nie koszt szkolenia biznesowego, ale wartość jego. - Na podst. wykładu biznesowego Waldemara Domagały - Perłowy konsultant MORINDA

 87. Otwórz się na uczenie biznesu i daj sobie pomóc.- Na podst. wykładu biznesowego Krystyny Jarczewskiej - Perłowy konsultant MORINDA

 88. Jeśli chcesz przekonać człowieka do swojej sprawy, niech najpierw uwierzy, że jesteś jego przyjacielem. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 89. Jeśli chcesz, żeby ktoś przyjął Twój sąd za własny nie wywieraj na nim żadnego ataku, żadnej presji, żadnego zmuszania, tylko spokojnie, przyjaźnie i łagodnie do niego podejdź. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 90. Zręczny rozmówca uzyskuje na początku rozmowy wiele odpowiedzi na "tak". Jeśli jednak ktoś mówi na "tak", organizm przyjmuje otwartą i skłonną do akceptacji postawę. Im więcej razy usłyszymy "tak" na początku rozmowy, tym bardziej prawdopodobne jest, że zdobędziemy czyjąś akceptację dla naszej właściwej propozycji. - Na podst. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie

 91. Bariery psychologiczne w podjęciu pracy czy rozpoczęciu biznesu: 1. Czy to jest proste? 2. Czy to działa? 3. Czy ja to mogę zrobić?

 92. Nigdy nie zastanawiaj się i zakładaj czy ktoś będzie zainteresowany Twoim produktem czy też nie - ponieważ dopóki, go tej osobie nie pokażesz, to nie będziesz mógł tego wiedzieć.

 93. Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie. - Brian Tracy

 94. Zestaw zwycięzcy w biznesie > 55% Twoja prezencja (postawa, ubiór, język ciała) > 38% ton głosu > 7% informacja, którą przedstawiasz, fakty.

 95. Jeśli chcesz mieć dobrą relację biznesową z Twoimi partnerami zbuduj najpierw chociażby małą przyjaźń.

 96. Jeśli chcesz być liderem w biznesie, aby inni chcieli za Tobą podążać, musisz wypracować sobie z innymi dobrą, życzliwą i miłą relację opartą na prawdziwej przyjaźni, byciu wiarygodnym, zaufanym i autentycznym sługą innych, otwartym na ich problemy i potrzeby, które mogą dzięki Twojej pomocy, zainteresowaniu i wsparciu zaspokajać i realizować.

 97. Lider to jest człowiek, wzór - godny naśladowania, który powoduje, że inni chcą iść za nim, mają do niego zaufanie i są mu posłuszni, by realizować wspólne cele i być tacy sami jak on.

 98. Gotowość do pracy np. w biznesie określam podjęciem decyzji, zaplanowaniem terminu osiągnięcia celu i rozpoczęciem działania.

 99. Wzajemna pomoc i wspólna praca zbliża ludzi do siebie i ich jednoczy.

 100. Jak masz bardzo dużo pracy, to bardzo dobrze rokuje to na Twoją przyszłość, bo to znaczy, że będziesz się rozwijał!

 101. Wszelka praca wykonywana z umiłowaniem jest szczęściem, ale gdy do pracy włącza się miłość, wtedy nie ma nic szczęśliwszego na świecie. - Andre Maurois

 102. Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

 103. Lider pokazuje innym jak pracować.

 104. Pomóż swoim liderom swoim działaniem i przykładem w działaniu.

 105. To co robisz brzmi tak głośno, że nie słychać tego co mówisz. Prowadź innych swoim przykładem, czyli swoim działaniem.

 106. Entuzjazm pozwoli Ci „zarazić” każdego, z
  kim wejdziesz w kontakt, zainteresowaniem Tobą i
  Twoimi ideami. Entuzjazm jest podstawą miłej
  osobowości, zaś taką właśnie osobowość musisz
  mieć, aby nakłonić innych do współpracy z Tobą. - sentencja zapożyczona

 107. Ustalanie priorytetów i hierarchii ważności spraw pomaga w dotrzymywaniu terminów.

 108. Odpowiednia organizacja jest kluczem do gospodarowania czasem. - sentencja zapożyczona

 109. I prawo obfitości: Im więcej daję, tym więcej otrzymuję!

 110. II prawo obfitości: Im więcej dziękuję, tym więcej doświadczam radości z otrzymanych rzeczy!

 111. III prawo obfitości: Im więcej doświadczam radości, tym jestem szczęśliwszy i bardziej bogaty duchowo i materialnie.

 112. 99% to praca nad sobą.

 113. Aby być wiarygodnym i wzbudzać zaufanie społeczne czy to w życiu osobistym czy w pracy zawodowej musisz mieć odpowiedni charakter (dobre myśli o innych oraz kompetencje czyli wiedzę i umiejętności postępowania z ludźmi i w pracy zawodowej.

 114. Stwórz przejrzystość sytuacji i wyjaśniaj innym czego mogą oczekiwać od Ciebie i czego Ty możesz oczekiwać od nich.

 115. Wtedy ludzie Ci ufają, gdy dotrzymujesz zobowiązań.

 116. Jak nie masz autorytetu i postawy inni będą Cię prowokować i będą powstawały konflikty, jeśli inni wyczują Cię jako słabą jednostkę, nie zakotwiczoną w prawdzie, wierze, przekonaniu do swojej wiedzy i tego co robisz. (edukowanie i trenowanie w mlm > powielanie > pomnażanie dochodu)

 117. Zajmij się jako pracą tym co Ci sprawia przyjemność, a nie będziesz musiał nigdy pracować.- sentencja zapożyczona

 118. Ze swojej pasji uczyń swoją pracę, a będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. - sentencja zapożyczona

 119. Postawa pozbawiona głodu, nacechowana troską o drugiego człowieka, czyni prawdziwe cuda nie tylko w biznesie, ale i w całym życiu. - Wojciech Diechtiar

 120. Jeśli wierzysz w to co robisz, jesteś pewny siebie, masz wiedzę i doświadczenie to wzbudzasz autorytet swoją postawą i mentalnością.

 121. Rób to co lubisz. Kiedy zaczniesz robić to, co naprawdę lubisz już nigdy nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia. - Brian Tracy "Milionerzy z wyboru. 21 tajemnic sukcesu"

 122. W biznesie, żeby przetrwać, potrzeba samozaparcia, pasji, perfekcjonizmu, pokory i zarządzania finansami.

 123. Dobrzy handlowcy postępują z klientami w ten sposób, że ci czują się nagrodzeni samą możliwością zrobienia z nimi interesu. Należy skupić się na korzyściach, które klient
  odniesie z kupna produktu. Pokaż klientowi, że Twoje starania są wyjątkowe, a poczuje się nagrodzony. - na podst. artykułu Mikołaja Łagowskiego www.najbogatsi.pl

 124. Bogaci chętnie promują siebie i swoją wartość. Biedni myślą negatywnie o promocji i sprzedaży. - sentencja zapożyczona

 125. Twoje wynagrodzenie będzie wprost proporcjonalne do wartości, którą wnosisz na rynek. - T.Hary Eker "Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie"

 126. Kreatywność w pracy ujawnia się w rozwiązywaniu problemów.

 127. Pracuj tak jakbyś nie oczekiwał zapłaty, tylko szczerze służył innym.

 128. Praca, którą lubimy, wykonywana z pasją, która jest dla nas motywacją i wyzwaniem do samorozwoju, przemienia nas na lepsze i otoczenie wokół nas.

 129. Jeśli nie zbudujesz swojego biznesu i pracy na dobrym fundamencie wartości chrześcijańskich nie ostoi on się... i nie przetrwa weryfikacji czasu i próby, tylko będzie jak zamek na piasku - podmyje go woda, a on runie...

 130. Wynagrodzenie prowizyjne to wynagrodzenie ludzi bogatych, dokładnie najuczciwsze jakie może być, adekwatne do efektu Twojej pracy,  a nie poświęconego czasu, czyli zarabiasz dokładnie tyle ile jesteś wart na rynku pracy.

 131. Przejmowanie kontroli nad własnym finansowym życiem rozpoczyna się od marzenia. Musisz mieć jakiś wyższy cel, nie tylko zarabianie pieniędzy. - Kim Kiyosaki

 132. Sprzedawanie polega na rozwiązywaniu czyjś problemów.

 133. Sekret sprzedaży - dowiedz się czego ludzie chcą i pragną, uświadom im to i pomóż im to osiągnąć! Rozmawiaj o tym, co chce Twój klient, a nie Ty...

 134. Zaufanie to spojrzenie i sposób mówienia - przekonanie samego siebie do tego co się sprzedaje.

 135. Zadaniem marketingu jest przekształcenie potrzeb społecznych w możliwości osiągania zysku. - Anonim

 136. Na tym musi właśnie polegać cały Twój marketing: na wytłumaczeniu potencjalnym nabywcom, w jaki sposób możesz uczynić lepszym ich własne życie. Do tego się wszystko sprowadza. Zawsze! - Angus Mcleod

 137. Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. -Konfucjusz

 138. Nigdy nie zapominaj o kliencie i nie pozwól, by on o Tobie zapomniał. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 139. Nigdy nie zapomnij podziękować za polecenie Ciebie nowemu klientowi i poinformować polecającego czy transakcja się udała. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 140. Jeśli zadbasz o klienta, on zadba o Ciebie. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 141. Klientowi pomagamy w podjęciu mądrej decyzji.

 142. Myśl w kategoriach interesu klienta i zadawaj pytania by ustalić jakie ma potrzeby, aby pomóc mu je zaspokoić.

 143. Słuchaj dużo, a odpowiadaj krótko, zwięźle, konkretnie, na temat i rzeczowo.

 144. Jeden pokaz jest wart więcej, niż 1000 słów. - przysłowie chińskie

 145. Podsycaj w nim przekonanie o trafności zakupu. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 146. Nowi klienci są najlepszym źródłem nowych transakcji. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 147. Podsumuj zalety oferowanego towaru. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 148. Po podpisaniu umowy spytaj jak się To Panu/Pani podoba. - Jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie

 149. Rób biznes nie po swojemu, ale właściwie, jeśli chcesz mieć efekty.

 150. Cała nasza ewolucja jest zależna od naszej pracy, jej jakości, od nas samych. - na podst. Brian Tracy

 151. Przyrost świadomości i umiejętności tworzy wartość, za którą idzie również wynagrodzenie finansowe.

 152. Twój dochód zależy od jakości pracy, którą wykonujesz. - Brian Tracy

 153. Gorliwość, entuzjazm i autentyczność przekonuje do nas innych, czy to w pracy czy w życiu osobistym!

 154. Aby więcej zarabiać musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

 155. Biedni i klasa średnia pracują na pieniądze. U bogatych, to
  pieniądze pracują na swoich właścicieli. - Robert Kiyosaki

 156. W każdej firmie jest miejsce dla kogoś, kto ma wyraźny plan
  działania, który przyniesie jej korzyść. - Napoleon Hill

 157. Twój biznes wygląda tak jak Ty!

 158. Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego... - autor nieznany

 159. Przedsiębiorczość to klucz do rozwoju, lepszego życia i misja pomagania innym.

 160. Jako przedsiębiorca, służąc innym w jakiejś sprawie, osiągasz swoje cele.

 161. W biznesie koncentruj się na klientach, a nie na pieniądzach!

 162. Uświadom problem klientowi, jeśli on sam nie wiem co jest jego problemem i daj mu jego rozwiązanie w postaci produktu.

 163. Nikt nie chce, by mu coś sprzedano, każdy chce by mu pomóc! - stara tradycyjna maksyma handlowa

 164. Korzyść, a nie cecha, którą daje produkt dociera do potrzeb klienta.

 165. Kto spełnia indywidualne potrzeby klientów, Ten odnosi sukcesy. - autor nieznany

 166. Klient zadaje sobie pytania: 1. Czy troszczysz się o mnie?, 2. Czy możesz mi pomóc? 3. Czy mogę Ci ufać?

 167. Ludzie nie chcą, żeby im coś sprzedać, ale chcą żeby zatroszczyć się o nich i im pomóc!

 168. Lider jest taki, jak jego zespół! - autor nieznany

 169. Wiedza, poziom edukacji i rozwoju jest kluczem, od którego zależy to, ile będziesz zarabiać.

 170. Innowacja kreuje przewagę konkurencyjną.

 171. W czasach kryzysu (jak i w każdych innych) najlepszą inwestycją, jest inwestycja w SIEBIE. W swoją wiedzę, w swój rozwój, w swoje życie. To jedyne aktywo, które nigdy nie traci na wartości. - Aneta Styńska

 172. Nie rozbudzaj swoich żądz. Rozbudzaj swoje powołanie.
  A pieniądze będą efektem ubocznym. - Piotr Michalak www.strategie-rozwoju.pl

 173. Emocjonalna wolność, brak przywiązania, brak pożądania i brak troski o stan posiadania jest właśnie jednym z wymiarów prawdziwej wolności finansowej. - Piotr Michalak www.strategie-rozwoju.pl

 174. Tworzenie i zdobywanie poprzez pracę bogactwa czy zamożności zaczyna się od zmiany nastawienia mentalnego i stanu umysłu!

 175. Niech Twoja praca będzie manifestacją tego po co żyjesz. Pracuj z zapałem i radością. Zaangażuj się i czerp z tego satysfakcję. - Ron Smothermon

 176. W każdej chwili muszę robić to, co jest akurat najbardziej produktywne. - Tom Hopkins

 177. Jak dbasz o pracę, praca dba o Ciebie.

 178. Pieniądze są elementem Boskiej gratyfikacji tych, którzy wnoszą do naszego życia wartość.

 179. Nie służ pieniądzom, tylko spraw, by pieniądze służyły Tobie!

 180. Jeśli chcesz coś sprzedać, rozmawiaj "językiem klienta".

 181. Pozytywny i zdrowy egoizm to robienie rzeczy życiodajnych, dobrych i wartościowych dla siebie, które przy okazji będą naturalnie życiodajne, dobre i wartościowe dla innych.

 182. Lider na drodze do osiągania celu powinien być w 50% zorientowany na relacje, a w 50% zorientowany na zadanie, tak aby relacje nie ucierpiały kosztem zadania, a realizację zadania nie przysłoniły niewłaściwe relacje.

 183. Wykonywanie zawodu, który się lubi bądź kocha jest terapią.

 184. Zarabiaj pieniądze poprzez służenie ludziom swoimi predyspozycjami, talentami, darami, pasjami, powołaniem, umiejętnościami i wiedzą - to jest prawdziwy sukces!

 185. Moją metodą wywierania wpływu jest szczerość, uczciwość i rzetelność!

 186. Twoja zewnętrzna rzeczywistość finansowa jest taka sama, jak twoja wewnętrzna rzeczywistość. Nie można zmienić swojej zewnętrznej rzeczywistości, dopóki wewnętrzna nie ulegnie zmianie. - Bogaty Ojciec na podst. R. Kiyosaki

 187. Problem to... szansa i wyzwanie dla przedsiębiorcy!

 188. W biznesie skupiaj się na rozwiązywaniu problemów, a nie na pieniądzach, a wtedy dochody będą naturalnym przyjemnym skutkiem ubocznym!

 189. 2 przekonania, które utrzymują ludzi w biedzie

 190. Szokująca i nieznana prawda o biznesie

 191. Dlaczego bogacenie się jest prostsze niż myślisz?

 192. Dlaczego warto być bogatym?

 193. Jak więcej zarabiać?

 194. Dzisiaj awans, jutro podwyżka

 195. Mobbing? Stop!

 196. Klucz do umysłu klienta

 197. Brylantowa kolekcja

 198. Jak pracując mniej, zarabiać więcej?

 199. Zwycięska przewaga w biznesie

 200. Import pieniędzy

 201. Mistrzowski Plan - Biblia człowieka Sukcesu

 202. Jak wygrać w biznesie?

 203. Rozmowa kwalifikacyjna - najczęściej zadawane pytania (wraz z sugerowanymi odpowiedziami)

 204. Skuteczny List Motywacyjny - Jak podbijać umysły pracodawców i zdobyć pracę marzeń

 205. Odpowiednia Praca. Jak Wybrać Firmę i Pracę Gwarantującą Największy Wpływ w Życiu Zawodowym?

 206.  Rekrutacja i selekcja pracowników

 207. 44 skuteczne techniki sprzedaży prezentowane przez 10 GWIAZD HOLLYWOODU

 208. Pomysł na gotowy biznes - licencja 1 rok + szkolenie

 209. Czas na E-Biznes + bonusy warte 1720 zł

 210. Internetowy Milioner - 24 płyty DVD-VIDEO

 211. Internetowy Milioner - 28 godzin wykładów video nt. e-biznesu

 212. DVD "Konferencja CzasNaE-Biznes" (6 h Video)

 213. Zarządzanie stronami WWW

 214. Master Copywriter - 6 DVD-VIDEO i 1 DVD z MP3

 215. Zwycięska Kariera. 27 Najpotężniejszych Zasad Prowadzących do Zwycięstwa w Życiu Zawodowym

 216. 3 Sposoby Zwiększania Sprzedaży (1h 22min)

 217. 7 ważnych praw, które warto stosować, aby zwiększyć sprzedaż.

 218. Niewidzialne Techniki Sprzedaży - 29h wykładów audio

 219. Jak stworzyć OFERTĘ, której nie można się oprzeć

 220. Strategia Firmy - jak odnieść sukces w biznesie - kurs multimedialny

 221. Jak skutecznie i tanio promować i reklamować się w Internecie?

 222. Proste Metody Promocji Stron WWW

 223. Sprzedawaj w sieci

 224. Sztuka zdobywania pieniędzy

 225. Od zera do milionera

 226. Od złotówki do stówki

 227. Truskawkowy milioner

 228. Tydzień z milionerem

 229. Metody poszukiwania pracy

 230. Jak oczarować klienta

 231. Uwodzicielska sprzedaż

 232. Recepta na sprzedaż

 233. Bogaty student

 234. Bogaty ojciec, biedny ojciec

 235. Jak zostać supersprzedawcą

 236. Patent sprzedawcy

 237. Marketing alternatywny

 238. Marketing impulsowy

 239. Strategie free marketingu

 240. Umysł sprzedawcy

 241. 5 najlepszych listów handlowych

 242. Skuteczne prezentacje biznesowe

 243. Skuteczne poszukiwanie klientów

 244. Bogać się kiedy śpisz

 245. Motywacja bez granic

 246. Odrodzenie Feniksa

 247. Sukces w każdych negocjacjach

 248. Sekrety skutecznych negocjacji

 249. Spirala Bogactwa

 250. Inteligentne inwestowanie

 251. Praktyczne porady finansowe

 252. Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek

 253. Komunikacja, marketing i zarządzanie projektem wg. polskiego Chucka Norrisa

 254. Potęga jednego maila

 255. Sztuka pisania perswazyjnych tekstów

 256. Internet w praktyce

 257. Marketing internetowy w praktyce

 258. 7 rzeczy, które musisz widzieć zanim założysz własną stronę www

 259. Praktyczny marketing w małej firmie

 260. Czas na e-biznes

 261. Wykorzystanie Internetu w działalności małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

 262. Nowoczesna firma

 263. Sekrety prawa przyciągania

 264. Nie boję się mówić - wystąpienia publiczne

 265. Myśleć jak milionerzy

 266. Ebiznesplanowanie

 267. Darmowy praktyczny kurs marketingu

 268. Złodzieje czasu

 269. Efekt jojo w motywacji

 270. 3 kroki do wolności finansowej

 271. Skuteczny biznes plan

 272. Zrobię to dzisiaj

 273. 5 filarów skutecznego menedżera

 274. Zburzę ten mur!

 275. Pierwszy milion

 276. 21 fundamentalnych kroków do udanej komunikacji - Internetowy trening skutecznego porozumiewania się

 277. Sztuka zdobywania pieniędzy - Akcja posłuchaj zanim zapłacisz - ściągnij e-booka zanim zapłacisz

  Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ >>

   

  Poradzimy Ci, jak zarabiać wiele pieniędzy. Mamy z tym wielkie doświadczenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Optymalizator Życia Internetowy Milioner Czas na E-Biznes Edukacja finansowa Audiolearning Kursy Internetowe Akademia Sukcesu Praca w MLM Dobre Książki Psycholog online-porady 1000 słów po angielsku Sprawdź Swoje IQ

Baner partnera />

Kontakt: 
Tel. Kom. 602 607 559
Gadu-Gadu 1689753
Skype: damianj. e-mail: d.jarczewski@wp.pl
 

Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie jest celem wydawcy tego dokumentu udzielanie rad, zaleceń, środków, bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się spróbować stosować te myśli na sobie...:)

Copyright © DamianJ.2008

wszelkie prawa autorskie serwisu zastrzeżone!

start 28.01.2008

aktualizacja 27.02.2015